Я одружився вдруге, і був щасливий. Але лише одна зустріч в парку з безд0мн0ю жінкою перевернула весь мій світ

Я думав, що в нас ідеальне, щасливе семейне життя. Я носив дружину на руках, а вона шалено любила мене. Ми майже не сва рились, хоча були одружені вже чотири роки. Однак злі язики донесли, що дружина зустрічається з іншими чоловіками, коли я перебуваю у відрядженні.

Одного разу я вирішив перевірити її, збрехав, що приїду за два дні, але повернувся додому тим же вечором і застукав дружину в ліжку з іншим. Я мовчки зібрав свої речі і пішов. Тільки тоді я зрозумів слова тещі при знайомстві. -Бідний хлопчик, не міг знайти когось краще? Теща завжди була добра до мене, раділа, коли я приїжджав до неї в гості.

Через кілька місяців після роз лучення я зустрів іншу. Нова дівчина була повною протилежністю ко лишньої дружини, вона любила мене щиро і підтримувала у всіх починаннях.

Незабаром ми зіграли весілля і стали батьками. І ось одним осіннім днем я йшов додому по парку і побачив на лавці бездомну жінку, але, коли наблизився до неї на два кроки, зрозумів, що це моя ко лишня теща. -Що ви тут робите, на вулиці холодно? -Дочка вигнала мене з дому!

Після того, як ти її кинув, вона почала пити. Я намагалася берегти її від поганої звички, а вона виставила мене за двері, а сама зараз п’є там зі своїми друзями-ал кашами.

Мені її стало так шко да. На вулиці ще не дуже холодно, але що буде взимку. Я забрав тещу до нас, дружина тепло прийняла її. Для наших дітей вона стала третьою бабусею. Ко лишня теща вже три роки, як живе з нами, доnомагає дружині і щодня дякує за доnомогу.

КІНЕЦЬ.