У баrатого брата була бі дна сестра. Вона жила тим, що nродавала молоко і яrоди з rороду. Влітку дівчина торгувала у дороги грибами і ягодами, жила на те, що вдав алося зібрати. Брат соромuвся сестри і ніколи не кликав її до себе в гості

У багатого брата була бідна сестра. Вона жила тим, що продавала молоко і ягоди з городу. Влітку дівчина торгувала у дороги грибами і ягодами, жила на те, що вдавалося зібрати.

Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в гостіБагато цікавого можна почути від людей. Хто говорить про те, як було, а хтось про те, як може бути. Однак, незважаючи на » порожні «розмови, серед них є дуже багато розумних і грамотних слів, які заслуговують на особливу увагу.

Без сумнівів, дуже багато мудрих слів і приказок були виткані самим життям. З покоління в покоління ці слова передавалися нашими рідними людьми. Інша справа, що цінність всіх цих слів ми починаємо розуміти занадто, чи не дуже занадто, але як правило — пізно.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам одну дуже хорошу, хоча і коротку притчу про те, як у багатого брата була бідна сестра …Вона жила тим, що продавала молоко і овочі з городу. Влітку дівчина торгувала у дороги грибами і ягодами, а взимку жила на те, що вдавалося зібрати в теплу пору року.

Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в місто, а тим більше в свій багатий і розкішний будинок, але сестра ніколи не тримала образ на свого брата, і вона весь час, при першій-ліпшій можливості, передавала йому, а також його сім’ї подарунки , які приготувала своїми руками!

Вона ніколи і нічого не просила у брата. Завжди ставилася до нього з розумінням і повагою. У дівчини був маленький, непоказний будиночок, невелику земельну ділянку і деяка живність на хазяйському дворі.Минуло багато років … і одного разу кинули компаньйони брата з бізнесом.

Його дружина пішла до іншого, син став наркоманом, квартиру відібрали за борги. Тут-то і згадав брат про свою рідну сестру і поїхав в село …

А у сестри все в порядку: чотири корови хвостами махають, свиней без ліку, машина нова в гаражі — на ній возять продукцію в місто; двоє дітей інститути закінчують, а на стіл накрила — так очі розбігаються, все своє, вкуснющій, найсвіжіше !!!Соромно братові стало … став він просити у сестри вибачення, а та й не сердилась, не до того їй було, запропонувала і житло і роботу.

Дай Бог, щоб нікому з нас не довелося опинитися на місці цих людей. Кожен з нас має право на щастя і може бути щасливою людиною, але поряд з цим не потрібно забувати про те, що Земля — вона кругла.

КІНЕЦЬ.