Сестра вийшла заміж і зникла. Повернулась вона лише тоді, коли ми продали мамину квартиру і заявила розуму нестерпне

Моя сестра рано вийшла заміж у свої 19 років. Чоловік у неї був заможний бізнесмен, мав кілька машин, великий заміський будинок і простору квартиру в центрі міста. Тільки жили вони у сусідньому місті.

Як вийшла заміж, то одразу і зникла. Ми по інтернету тільки дивилися на її дороге та розкішне життя. Вона каталася на машинах, літала на моря, носила дорогі речі та харчувалася лише у дорогих ресторанах. У цей час я теж вийшла заміж, ми з чоловіком заробляли однаково. А моя мама жила лише на пенсію, але мала nроблеми зі здоров’ям.

Та так, що чим старша вона ставала, то страшніше їй було залишатися одній в квартирі. Тому ми вирішили продати свою квартиру та мамину, а натомість купити великий будинок, щоб жити всі разом. Через якийсь час мамі зателефонувала сестра, вся в сльозах, сказала, що чоловік її з дитиною виrнав.

Коли сестра приїхала до нас, стало зрозуміло, чому чоловік вигнав і не збирається виховувати дитину. У нас у всіх світле волосся, чоловік у неї повністю блондин, а дитина народилася темненьким брюнетом. Сестра не збиралася працювати, лише брала останні гроші у мами. І ще стала тишком у мого чоловіка з гаманця тягати гроші.

Ми її зловили на крадіжці. Тоді вона заявила, що ми не мали права продавати квартиру мами без її дозволу і що вона вимагає свою половину. Ми з чоловіком та мамою вирішили купити ще одну квартиру для мами та сестри. Продали свою машину для першого внеску. І вони переїхали, головне, що від нас подалі.

Мене обурювало, як мама захищала сестру. Минуло кілька тижнів і тут сестра знову мені дзвонить, грошей просить. Я вже не витримала і наkричала на неї. Мовляв нам із чоловіком і так ще 10 років за їхню квартиру платити, нехай має совість, і сама працює. А мама так і продовжує залишатися на боці сестри.

КІНЕЦЬ.