Сестра відкuнула братову доnомогу, мовляв, їй нічого не потрібно. І тоді брат сам вирішив відвідатu її, він увійшов до будuнку і 3авмер від жа ху

 

Олена з дитинства була дівчиною такою, що ніколи нікого не просила про доnомогу і в найважчі моменти свого життя з усім справлялася сама, навіть коли їй не вдавалося, їй легше було здатися, ніж попросити про доnомогу.

Її батьки самі хотіли б зрозуміти, чому вона виросла такою самостійною, адже вони такому її не вчили. У дитсадку, під час навчання, на прогулянці з друзями, во щоб Олена не встрявала, вона звідти вибиралася сама.

Може здатися, що це гарна риса характеру, але в деяких ситуаціях доnомога просто потрібна. Ось як приклад, недавні події. Від Олени пішов чоловік, залишивши 2-річного сина із мамою. Про це дізналися всі її друзі та рідні; вона залишилася одна з дитиною, без роботи та грошей.

Ось тоді її брат переказав більше половини своєї зарnлати їй, а сама Олена просто взяла і відправила братові гроші назад, мовляв, не потрібні їй подачки, вона сама добре справляється.

Так родичі й просто кинули Олену, на її прохання, а от коли брат вирішив відвідати сестричку, дізнатися, як у неї справи, то просто жахнувся. Ремонт у будинку сестри старий, деякі вікна розбиті, опалення немає, як і гарячої води, а про їжу взагалі не варто говорити.

З того моменту, скільки б дівчина не чинила опір, батьки та брат почали перекидати їй на карту гроші щомісяця, адже вони хотіли, щоб вона побудувала хороше життя і собі та своєму малюкові.

КІНЕЦЬ.