Сестра дружини мало що переїхала до нас на кілька тижнів, то ще й стала команди роздавати. Тут я вже не стерnів

 

Сестра моєї дружини залишилася без роботи і не могла більше винаймати квартиру. Родичам потрібно допомагати у скрутні часи. Дружина запросила її пожити до нас. Перший тиждень все було чудово. Юля поводилася дуже пристойно, годувала нас смачними сніданками, обідами та вечерями.

За бажання вона вміє готувати так, що просто пальчики обсмокчеш. А потім їй усе це набридло. Вона просто замикалась у кімнаті, яку ми їй виділили, дивилася серіали, виходила звідти лише тоді, коли треба було ходити на співбесіди.

Потім вона перестала навіть посуд мити за собою, але завела звичку тягати одяг моєї дружини з шафи. Дружина не заперечувала, але це мені все не подобалося. Адже я купував дорогий костюм для неї, а не для її сестри. Коли я висловив невдоволення за дружину, Олена заявила, що я просто еrоїст.

Сюрпризи з боку Олі набували нових масштабів. Одного дня вона заявила, що їй потрібна машина, щоб їздити на співбесіди. Дружина чомусь погодилася їй поступитися своєю машиною. Потім Оля почала вимагати від нас сніданки вишукані, обіди та вечері, без попиту брати речі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩