Сестра чоловіка ненадовго приїхала до нас у гості. Вона відразу примітила в Олі дороrий одяг і про все розповіла братові. Коли чоловік дізнався, звідки у дружини такі дорогі речі, не міг повірити своїм вухам.

 

Під час дек ретної відпустки Ольга повністю жила за рахунок чоловіка. Так, грошей він на сім’ю не шко дував, але часто бурчав, що потрібно економити. Ользі таке положення справ не подобалося. Вона не звикла гроші у когось на щось просити. А тут доводилося навіть на дрібниці.

Про догляд за собою мова навіть і не йшла. Сім’я виплачувала кре дит, зайвих грошей не водилося. На два довгих роки Ольга була змушена забути, що таке манікюр, шопінг, ну і інші жіночі радості. Після того, як донька пішла в садок, Оля вийшла на роботу в одну компанію. Перший час зарnлата була у неї скромна, вона заробляла значно менше, ніж чоловік.

Але начальниця оцінила її старання і підвищила її до керівника відділу. Після цього зарnлата Олі стала майже в два рази більше зарnлати чоловіка. Вона про це чоловікові вирішила не говорити.

Вважала, що він тоді буде почувати себе ніяково, якщо дізнається, що дружина заробляє більше. Це може вплинути на його самоповагу. Він спокійний, коли впевнений, що є основним годувальником сім’ї. Зайві гроші вона витрачала на догляд за собою.

Стала ходити в престижні салони краси, модно одягатися, куnувати брендовий одяг, дороrу білизну, дороrу косметику. Чоловік в цінах на такі жіночі штуки зовсім не розбирається, тому нічого не запідозрив. Певну частину грошей Оля стала так само відкладати. Ну, а чому б ні, всяке може статися.

Все було тихо і спокійно, рівно до того моменту, як в гості не приїхала сестра чоловіка. Вона погостювала у них три дні. Вона відразу примітили у Олі дороrий одяг і косметику і поспішила про все розповісти братові. Вона вважала, що в Олі є коханець. Тоді Олі довелося розкрити свої карти. Чоловік стра шенно образився, коли дізнався, що вона приховала від нього зарnлату. Сім’я тепер на межі роз лучення, відносини дуже напружені.

КІНЕЦЬ.