Коли батько привіз Максима в село до бабусі та дідуся, хлопчик зрадів, але ще не знав, що батько привіз його туди назавжди

Максим любив проводити своє літо у бабусі з дідусем у селі. Тут свіже чисте повітря, свій город, багато друзів. А у вихідні можна з дідусем на рибалку піти або з хлопцями на річку купатися. У Максима попереду був важливий рік, адже він вступав до першого класу. Батьки відвезли хлопчика до села, щоб він добряче відпочив.

У батька відпустка починалася лише у вересні, але мати виловила гарячі путівки. Хотіла разом із чоловіком поїхати, а він не міг. Довелося їй самій їхати, щоб квитки не пропадали.

Так минуло все літо. Перед Першим вересня батько приїхав до села і повідомив бабусі з дідусем, що Макс залишиться у них на селі, у них піде до школи. -Тату, а де мама? Її все літо не було.

-Вона відпочиває, скоро повернеться, — грубо відповів батько. Бабуся все ж таки запитала у сина, що трапилося з невісткою. Виявилося, що вона як поїхала у відпустку, знайшла там когось, залишилася з цим чоловіком. Більше він нічого не сказав, бабуся не стала розпитувати.

Так Максим провчився у сільській школі до 9 класу. Після цього і батько і мати намагалися умовити його перевестися до міської школи, але Макс відмовлявся. За цей час мама спробувала повернутися до родини. Виявилося, що той курортний роман був просто швидкоплинною інтрижкою, її новий чоловік не збирався заради неї кидати свою сім’ю та дітей.

Тож мати, опустивши голову, повернулася до родини. Батько її прийняв, але колишніх відносин між ними не було. Вони жили, як сусіди, навіть не їли за одним столом.

Коли настав час вступати до університету, Максу довелося переїхати в місто. Але він якнайшвидше знайшов собі роботу, щоб бути в змозі винаймати житло, бо вдома перебувати було неможливо. Хоч мама та тато жили разом, створюючи ілюзію сім’ї, нічого між ними не було. Жодного кохання, підтримки та прощення. Мати спалахнула одного разу і батько більше не підпустив її до себе.

КІНЕЦЬ.