Розлучилась, коли знайшла у шафі чоловіка два однакові подарунки

Перед Днем усіх закоханих я люблю підглянути, який подарунок підготував мені чоловік. Не те щоб я не любила сюрпризів, але не хочеться придбати щось недоречне, коли він обрав для мене якусь гідну річ.

Цього року я заглянула до його робочого столу, зазвичай він ховав подарунок в одній із шухляд. Та, схоже цього разу вирішив перестрахуватись. А можливо здогадався, що його дружина надто допитлива.

Але я не здалась і продовжила пошуки. Зателефонувала до Вадима, щоб дізнатись коли він прийде з роботи, щоб він не застав мене на гарячому і не виправдовуватись, чому в домі все перерито. Та чоловік був поза зоною досяжності.

Я вже вирішила кинути свою затію, але цікавість взяла гору. Не знайшовши нічого в кабінеті, вирішила пошукати у нас в спальні. розпочала пошуки з комода. Вкупі шкарпеток та білизни мого подарунка не виявлено. Залишилась лише шафа. Я відклала в сторону охайно складені сорочки й справді, на мене там чекав сюрприз. Але не зовсім такий, на який я очікувала. Два красивих паперових пакетиків, а в них бархатисті коробочки для прикрас. Я спершу подумала, що в одній із них сережки, а в іншій перстень. Та яким було моє здивування, коли в обох коробочках я знайшла дві пари однакових сережок.

Образ ідеального чоловіка, який склався у мене в голові за роки нашого подружнього життя, розсипався вмить. Я була впевнена у його вірності та гордилася, що за стільки років, які ми прожили разом, він залишається романтиком та вміє мене приємно здивувати своїми сюрпризами. Я теж намагалась не відставати й тішила свого коханого всілякими приємностями. Та бачу це не допомогло.

Я б могла подумати, що другі сережки він купив у подарунок своїй мамі, чи сестрі, але навіщо одинакові, якщо ми часто буваємо в одній компанії? Кожна жінка хоче бути неповторною і такий подарунок не зовсім доречний. Тим більше як би він підготував його, наприклад, на 8 березня. Але ж не на День усіх закоханих дарувати подарунки мамі! Як би я не хотіла його виправдати, але факти говорили самі за себе.

Було неприємно та боляче усвідомлювати, що він обманює мене та знехтував нашими стосунками, заради втіхи на стороні. Я вважала нас щасливою сім’єю і була впевнена, що він також почувається щасливим.

Зранку Вадим приніс мені каву в ліжко та подарував бархатисту коробочку, сказавши, як він мене кохає і що я у нього сама краща. Але додав, що, не зважаючи на вихідний, мусить вийти сьогодні на роботу, бо виникли невідкладні справи.

Не хвилюйся, коханий. Звичайно, їдь, якщо треба. А я тепер знаю, що твої невідкладні справи жіночого роду. Думаю, настав час пакувати тобі валізи.

КІНЕЦЬ.