Розкладаючи свої продукти на прилавок, Ганна навіть не сподівалася продати їх. Але за кілька годин до неї підійшла дівчина, яка змінила її життя.

Ганна Яківна стояла біля прилавків вуличної торгівлі, не знаючи, з чого почати. В руках у неї була картонна коробка, легкий складний стілець і невеликий пакет із різними продуктами. Врожай того року був нерясним, зате в неї були огірки, яблука та малина на продаж.

Добра жінка на ім’я Тетяна, помітивши невпевненість Ганни, запропонувала їй уміститися поруч із нею.

Поки Ганна викладала свої продукти, Тетяна прокоментувала їхню якість, натякнувши, що вони можуть принести не так багато грошей. У той час як Тетяна вміло продавала свій товар, мало хто підходив до Ганни.

Йшли години, а продажів майже не було. Весь цей час молода жінка на ім’я Настя, що тримала за руку дитину, раз у раз поглядала на Ганну.

Невдовзі Настя підійшла, поцікавилася продуктами і, помітивши недосвідченість Ганни у торгівлі, запитала, чи не привела її на ринок якась необхідність.

Бабуся зізналася, що вона та її чоловік, прикутий до інвалідного візка, відкладали свої пенсії на ремонт будинку та дрова на зиму. Настя запропонувала Ганні гроші зі співчуття, але бабуся наполягла на тому, щоб продати їй продукти. Наступні дні були для Ганни чудовими.

Молоді жінки постійно купували у неї продукти, дивуючи її. Приблизно через місяць Настя повернулася, пояснивши, що вона та її онлайн-спільнота волонтерів увесь цей час підтримували Ганну.

Наступного дня Настя та її група прибули до будинку Ганни, готові допомогти з ремонтом. Серед них була Оленька – блогер, яка вирішила допомогти у продажі дерев’яних іграшок, зроблених чоловіком Ганни. Протягом тижня ремонт було завершено.

Ганна була вдячна, але водночас плакала, коли вони йшли. Настя втішила її, запропонувавши підтримувати зв’язок через інтернет, і закликала Ганну приєднатися до їхньої спільноти, натякнувши, тим самим, що торгівля овочами – не найкращий шлях для виживання.