Максим залишився винен потерпілому близько пів мільйона гривень, ходив похмурий, я взяла кредuт на 200 тисяч гривень, а решту 300 тисяч гривень із сімейних накопичень, я знала, що рано чи пізно мій чоловік це помітить, але не могла інакше, а Максим неохоче взяв гроші, обіцяв повернути, хоч я сказала, що це не обов’язково, я думала, після цього наші стосунки покращаться, але вони навпаки стали дуже холодними

 

У нас із чоловіком було тихе, сімейне життя. Знімали невелику квартирку, збирали на свою власну, не шикували, але грошей вистачало. Я його любила, але пристрасті вже давно не було.

Просто звичайна спокійна ідилія, як у всіх. Моя найкраща подруга завжди хотіла знайти собі такого ж люблячого і надійного чоловіка, але їй не дуже з цим щастило, тому коли вона познайомилася зі своїм новим хлопцем Максимом, я була дуже рада.

Веселий, розумний, добре заробляє. Подруга була від нього божевільна. І я теж. Навіть не знаю, як це сталося. Я дуже довго та старанно приховувала свої почуття від усіх, мучилася, не спала ночами. Чоловік, здається, нічого не помічав, як і подруга, а ось Максим майже одразу все зрозумів.

Він став усе частіше заходити в гості, доки нікого не було, приносив мені квіти, робив компліменти. Я не змогла з цим боротися та здалася. Почуття захлеснули мене з головою, і це було взаємно. Максим просив мене почекати з розлученням, обіцяв розлучитися з подругою, коли все налагодиться на роботі (мали підвищити).

Я чекала, як і раніше, все приховувала, але була дуже щаслива. А потім Максим потрапив в аварію, він сильно розігнався і не впорався з керуванням. Врізався в іншу машину і сам дивом залишився живим. А ось інший водій дуже постраждав.

Був судовий розгляд, Максим залишився винен потерпілому близько пів мільйона гривень. Ходив похмурий, злий, не хотів розмовляти зі мною, ні з подругою. Він не просив, я сама захотіла допомогти. Не змогла бачити, як страждає кохана людина.

Взяла кредит на 200 тисяч гривень, а решту 300 тисяч гривень із сімейних накопичень. Я знала, що рано чи пізно чоловік помітить, але не могла інакше. Максим неохоче взяв гроші, обіцяв повернути, хоч я сказала, що це не обов’язково.

Я думала, після цього наші стосунки покращаться, але вони навпаки стали дуже холодними. Максим уникав мене, проте з подругою проводив багато часу. Набрехав їй, що вирішив проблеми, що все гаразд і він такий молодець, а вона й вірить.

Нещодавно дізналася, що він зробив їй пропозицію, не витримала та розповіла все. Подруга мовчки пішла і з того часу не бере слухавку, не відчиняє двері, коли я приходжу. Вона була мені найближча, і більше в мене нікого немає.

Чоловік ще нічого не знає про гроші, але думаю це питання часу. Мені страшно. Я залишилася зовсім одна і шалено боюся, що всі дізнаються. На роботі вже почалися чутки та розмови (з подругою працюємо разом). Позитивна, гарна подруга раптом перетворилася на похмуру, вічно заплакану дівчину.

Я намагалася помиритися, вибачалася сотні разів, але марно. А нещодавно вона написала заяву на звільнення. Максим же шле смс із погрозами, обіцяє розповісти чоловікові про наш «бурхливий роман», хоче помститися. А я не знаю, що мені тепер робити.

КІНЕЦЬ.