Рік тому Настя народила дитину. Через скромні фінансові можливості їй було дуже складно справлятися зі своїми обов’язками, але на цьому все тільки починалося.

Серце Насті розривалося між турботою про немовля, старшою дитиною та мамою. Вероніка Петрівна ставала все більш вимогливою, і Настя майже не бачила своїх друзів і мала вільного часу.

Якось увечері, коли Настя готувала вечерю, її мати підійшла до неї з докором у голосі: — Настю, ти вже забула про свою матір? Адже я намагаюся допомагати тобі, але ти навіть не звертаєш на мене уваги. — Мамо, я щодня бігаю, наче на полі бою.

У мене двоє дітей, яким треба приділяти увагу, — з відчаєм промовила Настя. — Ти знаєш, як складно зараз фінансово, і я намагаюся все встигати.

– Я твоя мати! Ти мусиш приділяти мені час!

Ситуація ставала все більш напруженою, і Настя почувала себе вичавленою, наче губка. У розпачі вона звернулася до своєї старої подруги Олени за порадою.

— Олено, я не знаю, що робити. Мені здається, я не можу задовольнити всіх. Олена відповіла: – Тобі треба поговорити з мамою.

Спробуй пояснити їй, що ти любиш її, але тобі просто потрібно небагато часу, щоби все вгамувалося. Зважившись на відверту розмову, Настя підійшла до своєї мами.

— Мамо, я знаю, що тобі важко, і ти почуваєшся самотньою. Але я справді дуже втомилася. Мені потрібна твоя підтримка, а не закиди.

Вероніка Петрівна похитала головою: — Настусю, перепрошую.

Я забула, як це бути молодою мамою. Мені теж важко дивитися, як моя дочка страждає. Давай спробуємо разом щось вигадати.

Настя та Вероніка Петрівна вирішили створити графік, у якому кожна з них могла б приділяти час собі, а також допомагати одна одній.

Вероніка почала більше часу проводити зі своїми онуками, даючи Насті можливість відпочивати.

Згодом, завдяки взаємному розумінню та співпраці, їхні стосунки покращилися, і обидві жінки зрозуміли, що сімейні зв’язки — це те, що справді важливо.

КІНЕЦЬ.