Мій друг, зустрівши безпорадноrо староrо, вирішив допомоrти йому — а разом і заробити rрошей.

У мене є друг, Віктор, і він має свій особистий метод збільшення свого бюджету. Він не гравець – тут дещо цікавіше. Коротше, два роки тому він розлучився із дружиною. Став винаймати квартиру, познайомився з новими сусідами. Одного разу він спускався зі своєї квартири на перший поверх, коли побачив на сходовому майданчику свого сусіда – лежачого на підлозі.

— Дядько Коль, що трапилося? Ти чому не вдома? -Не пускають, вигнали п’я ниці. Віктор підійшов до дверей, почав стукати. Відкрив якийсь мужик — весь опухлий від горілки. То був син дядька Колі. Друг запхав старого в квартиру, і пішов у своїх справах.

За тиждень історія повторилася. Віктор зрозумів, що потрібний інший підхід, тому влаштував дядька Колю до себе в офіс. Друг намагався дізнатися, що сталося, чому його постійно виганяють.

А дядько Коля розповів, що син приходить п’я ний, разом зі своїми дружками виставляють його в під’їзд, а самі продовжують веселитися на кухні. — Дядьку Коль, давай зробимо так. Ти єдиний господар квартири. Я догляну тобі гарний будиночок у передмісті, а квартиру твою ми продамо.

Буде син сk андалити, викличемо nол іцію. -Виходу в мене іншого немає. Давай. Коротше, протягом двох тижнів Віктор продав квартиру за півтора мільйона і придбав будиночок за півмільйона. Дідові віддав ще півмільйона, решту залишив собі. Хтось може подумати – скористався моментом.

Але дядько Коля сам сказав, що виходу в нього не було. Плюс до всього ті півмільйона старий віддав другу добровільно. Ще варто відзначити факт, що Віктор не забуває старого: повністю відремонтував йому будиночок, а у вихідні заїжджає, привозить продукти та потрібні ліkи.

КІНЕЦЬ.