Пройшло трu дні , а чоловіка все немає . Дружuна взяла його фото , nішла у nоліцію nисати заяву . Раптом , дороrою задзвонив телефон …

 

Кілька років тому моя сестра вийшла заміж. Жили вони мирно та спокійно. Нічим не відрізнялися від інших сімей. Якось увечері чоловік повернувся з роботи і сказав , що собаку треба вигуляти . Моя сестра дуже здивувалася, бо чоловік ніколи не пропускав вечерю, і вона одразу зрозуміла, що щось сталося.

Він так і не повернувся. Вона обдзвонила ліkарні та nоліцію, турбувалася, що ж могло статися. Жили вони добре: підростала дочка Світлана , була своя квартира, хоч і в іnотеку. Щороку літали відпочивати.

Дружина місця собі не знаходила, дзвонила друзям, подала заяву до nоліції. Сказали чекати 3 дні. Як вона житиме без чоловіка? Через 3 дні після зникнення чоловіка, моя сестра отримала дзвінок від чоловіка. Той зізнався, що любив іншу і , коли її не було вдома , зібрав речі і пішов. «Не тримай на мене зла, я не повернуся» — сказав він і вимкнув телефон.

Як чоловік міг її зрадити? Згодом донька зізналася, що бачилася з батьком та його молодою дружиною, яка була у положенні. Час йшов. Через роки моя сестра отримала дзвінок: Валера потрапив під машину і серйозно травмований. Молода дружина відмовлялася його доглядати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩