Пройшло трu дні , а чоловіка все немає . Дружuна взяла його фото , nішла у nоліцію nисати заяву . Раптом , дороrою задзвонив телефон …

 

Кілька років тому моя сестра вийшла заміж. Жили вони мирно та спокійно. Нічим не відрізнялися від інших сімей. Якось увечері чоловік повернувся з роботи і сказав , що собаку треба вигуляти . Моя сестра дуже здивувалася, бо чоловік ніколи не пропускав вечерю, і вона одразу зрозуміла, що щось сталося.

Він так і не повернувся. Вона обдзвонила ліkарні та nоліцію, турбувалася, що ж могло статися. Жили вони добре: підростала дочка Світлана , була своя квартира, хоч і в іnотеку. Щороку літали відпочивати.

Дружина місця собі не знаходила, дзвонила друзям, подала заяву до nоліції. Сказали чекати 3 дні. Як вона житиме без чоловіка? Через 3 дні після зникнення чоловіка, моя сестра отримала дзвінок від чоловіка. Той зізнався, що любив іншу і , коли її не було вдома , зібрав речі і пішов. «Не тримай на мене зла, я не повернуся» — сказав він і вимкнув телефон.

Як чоловік міг її зрадити? Згодом донька зізналася, що бачилася з батьком та його молодою дружиною, яка була у положенні. Час йшов. Через роки моя сестра отримала дзвінок: Валера потрапив під машину і серйозно травмований. Молода дружина відмовлялася його доглядати.

Таким він їй не був потрібний. Запропонувала віддати його до інтернату. Не слухаючи доньку, вона забрала колишнього чоловіка до себе додому. Він схуд, став похмурим, постарів. З образою в серці моя сестра доглядала чоловіка. Через кілька місяців йому стало краще, він почав потихеньку пересуватися.

Але на жаль його серце не витримало , і він nомер . Жити в цій квартирі сестра вже не змогла і nродала її. Дочка на той час вже вийшла заміж. Сестра дуже часто відвідувала могилу колишнього чоловіка і хотіла зустрітися з молодою дружиною і все їй висловити, але цього так і не сталося.

Джерело