Щоразу, коли свекруха nриїжджала до нас у гості – одразу бігла nриймати ванну. Але після одного виnадку вона забула про це назавжди

Свекруха живе від нас не дуже близько – на машині години 4. Раз на 2 тижні вони з чоловіком приїжджають до нас у гості. Звичайно, залишаються на ніч. І ванну обов’язково приймають! Ніяк не могла збагнути — навіщо? Невже по дорозі так виходить забруднитись, що прямо відразу ж потрібно по приїзду в гості у ванну лізти? Як з’ясувалося трохи пізніше…

Свекруха живе від нас не дуже близько – на машині години 4. Раз на 2 тижні вони з чоловіком приїжджають до нас у гості. Звичайно, залишаються на ніч. І ванну обов’язково приймають! Ніяк не могла збагнути — навіщо? Невже по дорозі так виходить забруднитись, що прямо відразу ж потрібно по приїзду в гості у ванну лізти?

Як з’ясувалося трохи пізніше, свекруха просто бажає скористатися моїм лазневим приладдям. Вона миється шампунем, любить мою м’яку мочалку, яку тепер мені доводиться ховати, перш ніж вони приїжджають. Коротше кажучи, справа була така…

Приїжджає свекруха: — Можна я у ванну піду? Покажіть мені, де стоять шампуні та бальзами. У мене багато різних бальзамів, масок та шампунів. І більшість із них – професійні. Свекруха не розрізняє, де які й не відрізняє їх за призначенням. А ще в мене багато тоніків, скрабів, гелів. Швидше за все, у кожної дівчини так само. Я показала на всі ці баночки і сказала: — Та ось все, ніби ви вперше у нас. І дійсно. Адже вже багато років поспіль вони плавають у нашій ванній і роблять вигляд, що вперше в гості приїхали. Навіть дра тує.

Я працюю багато років перукарем. Тому, як доглядати волосся я знаю і люблю це робити. Так що моє волосся знаходиться в прекрасному стані: здорове, як ніколи. Свекруха теж намагається не відставати, але в неї на голові — копиця соломи. Але вона не залишає надії, що якщо буде мити голову моїми шампунями і бальзамами, то її волосся стане таким же розкішним, як у мене.

Після ванни вона вийшла, замотана в рушники. Мене цей момент теж дра тує: ти ж не вдома. Чому б не вдягнутися? Чому треба ходити? Тут же дорослий уже син, а тут вона прямо фея! І тут бачу, що щось сталося.

Вона стала розчісуватися, а все волосся на гребінці залишилося. Я ніяк не можу зрозуміти, в чому річ: — Це вам так у перукарні волосся переналили? Чому вони такі ламкі? — Я не знаю! Я підійшла до неї ближче і почула запах мого крему для деnіляції. Хоч би як смішно це звучало, але я тоді зляkалася. Я почала кричати на неї, що перед тим, як скористатися чимось, спочатку потрібно прочитати, що там написано.

А якби в баночці kислота була? Стала б тримати-довше, то могла б залишитися ли сою. А так — відбулася короткою стрижкою. З того моменту більше ніяких прийомів душа після приїзду не відбувається. Хоч мені й աкода, що так сталося. Але ж треба бути уважнішими!

КІНЕЦЬ.