Прийшла Я Додому, І Побачила, Що Чоловік Привів Колишню Дружину Додому, Бо Тій Не Було Де Жити. Але Це Був Лише Початок

Коли чоловік прийшов з роботи, він був задумливим і сумним. Вночі вирішила з ним поговорити, виявляється, nроблема була в його колишній дружині. – У нас біля офісу церква є. Я завжди проходжу біля неї, коли їду додому. Сьогодні біля цієї церкви колишню зустрів.

Вона сиділа на брудному асфальті в якихось лахміттях. Я навіть не одразу її дізнався. Вона розповіла мені, що залишилася без документів та житла, а все через те, що мати з дому вигнала. Ми коли роз лучилися, то дитину мені залишила. Спільного майна у нас також не було. Дитину вона не відвідувала, то я думав, що не потрібна їй донька.Марино, може, у тебе речі якісь є непотрібні, їй віддамо і завтра поїсти треба щось взяти. – розповів чоловік.

— Слухай, Кирюш, а може, ти її до нас приведеш?Все-таки не чужі люди, погано матері твоєї дитини жа літися. Нехай у нас поживе, чи допоможемо їй документи відновити, на роботу влаштуватися, а потім з’їде. Та й Машенька мамі буде рада. — Запропонувала я. Чоловік зрадів. Наступного дня колишня дружина Ольга була у нас. Від неї несло за кілометр, виглядала огидно, але гарні риси обличчя не втратила.

Я відправила її відразу у ванну, а потім ми почали вечеряти. Маша маму одразу впізнала. Було видно, що дитина сумувала, бо весь вечір сиділа на маминих колінах. Оля швидко змінилася. Стала виглядати на всі сто, влаштувалася на роботу медсес трою, пообіцяла з першої зарnлати з’їхати. Іноді, коли вона з Кирилом та Машенькою грали, то я помічала їхні погляди.

Вони знову відчули одне до одного тяжіння. Чоловік до мене охолонув. Завжди милувався колишньою, а мене не помічав. Коли Оля з’їхала, то Кирило взагалі перестав зі мною розмовляти, постійно був собі на думці. Я не витримала, не змогла його утримувати біля себе, тож запропонувала йому роз лучення.

— Я розумію, що ти досі любиш Олю, хоч ви давно роз лучилися. Я люблю тебе і Машу, тож хочу для вас щастя. Почни з Олею життя з чистого аркуша, — сказала я йому і пішла. За рік я зустріла іншого чоловіка. У нас все добре. Іноді буває, що я забираю Машеньку на вихідні, надто вже до неї прив’язалася. Оля та Кирило чекають на поповнення, вони щасливі.

КІНЕЦЬ.