Правильно кажуть, що коли зачиняються одні двері, відчиняються інші; я в цьому переконалася на власному rіркому досвіді

Я була в шлюбі більше 10 років, але в мене ніколи не виходило заваrітніти, свекруха ставилася до мене дуже поrано з цього приводу, хоча чоловік, здавалося, любив мене і не збирався розлу чатися через те, що у нас не виходять діти.

Якось, я помітила, що в мене затримка, і про всяк випадок вирішила зробити тест, і як я була щаслива, коли побачила дві смужки на тесті. Чоловік прийшов з роботи, я розповіла йому про цю новину, він теж дуже зрадів, почав кружляти мене по всьому будинку.

Ваrітність протікала без ускладнень, я наро дила хлопчика, назвали його Вітею, ми не могли натішитися нашому грудочку щастя. Спочатку чоловік мені допомагав у всьому, потім я стала помічати, що він пропадав на роботі, приходив іноді п’яним.

Коли я питала, що сталося, чому він так поводиться, він казав, що просто втомився. Коли синові виповнився рік, чоловік зібрав речі і пішов із дому : сказав, що зустрів іншу і не збирається терпіти крики та плач дитини.

Я думала, що моє життя пішло наперекосяк , що я більше не зможу піднятися на ноги, але я зібралася з силами і викреслила його з життя. Коли син трохи підріс, я віддала його в садок і вийшла на роботу; у мене з’явилися гроші. Одного разу я поверталася з роботи з важкими сумками, один чоловік допоміг донести пакети, і виявилося, що ми з одного під’їзду.

Я йому сподобалася, тому що він робив компліменти; Через деякий час ми одружилися, і я щаслива у шлюбі. Максим прийняв мого сина як рідного, допомагає мені у всьому і носить на руках.

КІНЕЦЬ.