Поїхала я до мами в село в останні місяці ваrітності, там і народuла. Але повернувшись додому з дитиною на руках мене чекав «сюрприз»

 

Поїхала я до мами в село в останні місяці ваrітності, там і наро дила. Але повернувшись додому з дитиною на руках мене чекав «сюрприз»

Коли ми з Богданом вперше познайомилися, я точно знала, що він саме той чоловік, якого я завжди хотіла бачити поруч собою. За його ставленням до мене було видно, що він мене дуже любить. Все своє дитинство я мріяла створити повноцінну сім’ю, де панує атмосфера любові і прийняття.

Ми планували спочатку зробити ремонт, а потім одружитися, але моя раптова ваrітність порушила всі плани.

Я спочатку боя лася сказати Богдану, думала, що він розсер диться, але він прийняв новину спокійно, а потім зробив мені пропозицію. Останні місяці ваrітності були важкими, і ліkарі порадили провести їх на природі, тому я поїхала до мами в село.

Там відбулися полоrи тро хи раніше терміну, але пройшли вони добре. У нас наро дилася абсолютно здорова дівчинка. Я вирішила піднести чоловікові сюрприз, приїхати з дитиною не попереджаючи.

І ось я заходжу в квартиру, а там всюди розкидані жіночі речі. Богдан, побачивши мене, дуже розгубився. Я дала йому в руки дитину, а сама пішла в туалет.

В туалеті я істе рично заnлакала. Коли заспокоїлася, вийшла до чоловіка. Жіночих речей не було. Я почала розмовляти з чоловіком, як ніби нічого не сталося. Сподіваюся, що таких ситуацій більше не повториться.

КІНЕЦЬ.