Помітили, що від сусідів уже кілька днів ні слуху, ні духу, і вирішили nеревірити чи все у них гаразд, виявилося.

 

У нас на селі всі один одного знають. Село у нас не звичайне, як може здатися, а елітне. Тут у кожного свій гарний заміський будиночок із територією та басейном. І були у нас сусіди, сімейна пара років 50-ти, які жили у великому білому та гарному будинку.

Але раптом ми стали помічати, що світло вечорами в них перестало горіти. А справа була взимку, потім помітили, що вони свій камін зовсім не розпалюють . Це було дивно, тому що я точно пам’ятаю, що господиня будинку щовечора включала камін, це її улюблене місце у будинку було.

У нашої бабусі були ключі від їхнього будинку, про всяк випадок господарі віддавали, щоб квіти полити або ще щось. Ми вирішили сусідами зібратися і подивитися, що діється у будинку наших тихих сусідів. Заходимо всередину… і тиша. Вдома дуже холодно, зрозуміло, що тиждень уже ніхто не топить.

Всі речі, всі меблі, навіть телевізор із ноутбуком на місці, а от сусідів немає. На кухні весь посуд на своєму місці, навіть у холодильнику є щось із їжі. У коморі повно їх запасів консервації.

Якби вони продали будинок, то тут би оселилися мешканці. Якби вони поїхали на якийсь час, то повідомили б нам. Куди вони зникли, залишилося загадкою, а телефон як на зло вони змінили, ми не встигли новий номер взяти. Минуло кілька місяців, я виїжджала в місто на ринок і там зустріла дочку наших зниклих сусідів.

Вона сказала, що її військового батька підвищили і тимчасово відправили служити закордон, ось вони терміново зібралися з дружиною і поїхали. Навіть попередити не встигли. А ми вже всім селом стали думати, куди вони зникли, може, інопланетяни вкрали…

КІНЕЦЬ