Подруги думали, що чоловік Ксенії – найдбайливіший і найкращий у світі. Але тільки вона сама знала правду.

 

Ксюші дзвонив чоловік. -Ні, любий, не треба мене зустрічати. Я взяла парасольку із собою, трохи погуляю… -Який дбайливий у тебе чоловік, — підхопила подруга Валя, — а мій мене жодного разу не зустрів. Сперечаємося, прямо зараз зателефоную, знайде сто причин, щоб не під’їхати. Скаже, їдь автобусом.

Ксенія вирішила на цей момент підтримати Валю. -Та нормальний у тебе чоловік. Дітей любить, нормально заробляє. Що тобі не вистачає? -Та твій-то тебе з квітами зустрічає. Щаслива ти, мабуть. Сумно лише, що дітей у вас немає. Ксюшу це зачепило. Найхворіше.

До фахівців вони звернулися через 5 років спільного життя. Причина – чоловік. Спробували дороге лікування – нуль результатів. Чи не дивувалася Ксюша, чому Бог не посилає їм дітей. Усі думають, що вони прекрасна пара, а чоловік – найкращий у світі.

Правду знає лише вона сама. Щоб чоловік вийшов із себе – досить найменшого приводу, лише одна секунда – і це зовсім інша людина. Наприклад сьогодні вранці.

Ксюша любить пластівці. Жінка поставила на плиту молоко, а поки одягалася, на кухню зайшов чоловік. -О, круто, вже підігрілося, — зняв молоко з плити і налив до себе в тарілку. Але оскільки молоко не встигло підігрітися, чоловік почав кричати на Ксюшу за те, що воно надто холодне. Шпурнув усе у умивальник, поскандалив і пішов з криками. Ксюша почекала, поки він вийде з дому – і лише потім пішла на кухню.

Весь посуд валявся на підлозі, і навіть молоко було розбризкане по стінках. Увечері в неї задзвонив телефон. Чоловік, незважаючи на всі розмови Ксенії, все ж таки приїхав за нею. Жінки-колеги бачили все це і заздрили. Але рішення у Ксенії давно вже дозріло: ‘Завтра подаю на роз лучення’.

Джерело