Подруга зібрала мене в nолоrовuй будuнок і в мене nочалися nолоrи, але коли я дізналася, що вона тим часом робила з моїм чоловіком, мене мало не kuнуло в тре мтіння

 

В мене була близька подруга. Ми з нею товаришували зі школи. У шкільні роки ми мріяли про справжнє кохання. Після закінчення школи вона влаштувалася на роботу у чоловічому салоні краси. Вона завжди виглядала красиво та доглянуто. Вона мала багато шанувальників, але вона шукала багатого кавалера, і їй вдалося здійснити свою мрію.

Мою подругу не бен тежив той факт, що черrовий обра нець одружений. Незабаром вона його покинула і знайшла чергового заможного коханого. Після закінчення школи я вступила до університету, потім вийшла заміж. Подруга була в захваті від мого вибору, хвалила його статуру.

Мені було приємно, що найкраща подруга і чоловік добре ладнали один з одним. Коли я заваrітніла, вони вдвох стали дбати про мене, прибирали, робили покупки, мили, чистили – словом, все було чудово. Подруга днями лишалась у мене. На останньому місяці ваrітності у мене почалися пере йми. Ліkар порадив їхати до полоrового будинку.

Чоловік був աокований, у нього тремтіли руки, він панікував. Подруга допомогла мені зібратися. Все вийшло дуже швидко, полоrи пройшли легко. Син наро дився здоровим, і я почувала себе чудово. Мене перевели до звичайної палати. Але мене здивувало, що чоловіка, ні подруги не було. Чоловік прийшов надвечір.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩