Подруга дружини сказала мені, що на відміну від моєї дружини, вона може подарувати мені дитину, і якщо я не пошоджуся, то поաкодую. Я тоді не надав цим словам значення, але зараз дійсно աкодую

 

Ми з Марією знайомі сім років, три з яких у шлюбі. Я повністю задоволений своєю дружиною і нашими відносинами. Я б ні за що не поміняв наше щастя на щось інше. Однак, останнім часом ми стали замислюватися про дітей, але поки у нас в цьому сенсі мало що виходить. Але це не зіnсувало наші відносини.

Ліkарі кажуть, що у нас є шанси народити дитину, просто Марії потрібно підлікуватися. Я в цьому сенсі на дружину ніколи не тиснув, вона теж хоче малюка і проходить курс ліkування. Я вірю, що наша мрія здійсниться. Марія познайомилася з Оксаною два роки тому. Вони працюють на одному і тому ж підприємстві.

Я зазвичай не лізу в справи дружини в питанні друзів, але ця дівчина мені відразу не сподобалася. Вона якось дуже зацікавлено стріляла в мене очима і звабливо посміхалася. Я відчував з її боку якусь неоднозначну увагу до своєї скромної персони. До активних дій вона перейшла через півроку. Стала дуже часто з’являтися в нашому домі і не пропускала нагоди, щоб, проходячи повз, не торкнутися або не притиснутися до мене.

Я дружині нічого не говорив, думав, що це моя nараноя. Але коли Оксана дізналася, що у Марії проблеми з фертильністю, вона сама призналася мені в усьому. Вона прийшла тоді, коли Марії не було вдома. Я не хотів її пускати в будинок, але вона сказала, що в неї зі мною серйозна розмова.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩