Подруrа чомусь була впевнена, що я віддам їй усі речі моєї дитини, тому що у неї мав народитися первісток. Але отримавши відмову вона повелася надто нахабно

 

Всі ті люди, які стали батьками, знають, що кількість дитячих речей у будинку зростає зі швидкістю світла. І дуже багато хто не знає, куди подіти непотрібні іграшки та маленький одяг. Коли я була вагітна, брала все, що мені подобалося в дитячих магазинах. Тоді я навіть не думала про те, що діти швидко ростуть, і такий мотлох мені в майбутньому не знадобиться.

Багато чого я так і не використала. Нещодавно моя подруга повідомила, що вона чекає на дитину. Ми під час нашої посиденьки обговорювали різні теми мам. Я роздавала поради подрузі, адже була вже досвідченішою. Сказала, що багато купувати не треба, не знадобиться.

Моя подруга виявилася дуже нахабною, вона усікла суть розмови і заявила, що мені не треба віддавати речі будь-кому. Виявляється, нам треба все віддати їй. Те, що вона називала «речами», були: одяг, манеж, колиска та інші дитячі пристосування.

Але вона не врахувала, що ми з чоловіком не збираємося нічого роздавати. Ми до цього ще планували продати все непотрібне, щоб купити щось нашому синові. Ми не настільки багаті, щоб просто так усе роздавати. Тоді вона назвала мене жадібною та корисливою. Сказала, що всі матусі так роблять і рятують один одного.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩