Почула, як свекруха каже синові: Якщо у дівчини немає роботи і житла – одружуватися не потрібно. У цей момент я зрозуміла, що у нас немає майбутнього

 

Ми з хлопцем познайомилися майже 2 роки тому на заході. Поспілкувалися і з’ясували, що у нас дуже багато схожих інтересів. Ми швидко зблизилися з ним і стали багато часу проводити один з одним. Мій хлопець з дуже забезпеченої сім’ї. У нього хороша робота і машина.

На відміну від нього, у мене немає хорошої освіти, квартири і власної машини. Мені завжди було ніяково перед ним. На початку наших від носин я розповіла хлопцеві, що я відчуваю дискомфорт через те, що одягнена бідніше нього і не настільки забезпечена. Хлопець став запевняти, що для нього це не має значення і він любить мене такою. Але після цієї розмови він став часто відправляти гроші на спа-процедури і салони краси.

Безумовно, мені було дуже приємно. Ніхто ніколи так про мене не дбав. Це змусило мене його полюбити ще більше. А подруги почали заздрити мені. Нещодавно мій хлопець запропонував з’їхатися. Він довго мене вмовляв. Я ж проти цивільних шлюбів. Тому ми вирішили пожити разом півроку, а потім одружитися.

Ми з моїм хлопцем вирішили влаштувати невелике свято вдома і відсвяткувати початок нашого сімейного життя. Так як з його батьками я не була знайома, то запросили його сім’ю до нас на вечерю. Його батьки і бабуся тепло прийняли мене. Під час вечері ми оголосили, що плануємо жити разом, а потім одружитися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩