Почали їсти салат. Майбутній чоловік зморщuвся: «А чого так пересолила?». Таня зніяковіло посміхнулася, поставила йому запечену качку. Май бутній чоловік пожував шматочок: «Жорстkовата». Йому не сподобалося і все інше

 

Таня втомилася. Вона була одна вже шість років, з того моменту, як чоловік її залишив. Дочка рік тому вийшла заміж, виїхала в інше місто. Тані було всього сорок два, чудовий вік для жінки. Друга молодість. Таня була господинею, смачно готувала, її солоні огірки з помідорами всі називали шедевром. І кому робити ці огірки? На балконі і так стояли лави нікому не потрібних банок. «Чи не сохнути ж мені на самоті, такій гарній!» — говорила Таня подругам.

А ті відповіли: «Ні! Шукай чоловіка! Вистачає одиноких». Одна з них і порадила Тані офіс під назвою «Найкращий чоловік». Таня подумала, що це якось безглуздо. Але, з іншого боку — вже сорок два, ця цифра нервувала. Старий бабусин годинник деренчав і нагадував, що час йде. І Таня звернулася в офіс. Привітна дама в малинових окулярах сказала: — У нас дійсно найкращі. Давайте разом подивимося, в нашій базі, сідайте поруч!

— Так, всі вони красиві, — усміхнулася Таня. — А як дізнатися людину? Як зрозуміти, що він твій? — Це продумано, — відповіла жінка. — Ми видаємо на тиждень. Достатній термін, щоб зрозуміти — ваш чи ні? Варто продовжувати або іншого шукати. — Кого видаєте? — Чоловіка! — Як це? — Так! Тиждень з вами.

Слухайте, ми тут не наречені сором’язливі, ми відразу про справу. А ненормальних і божевільних у нас немає. І Таня раптом зарядилася ентузіазмом. Їй неймовірно сподобалася ця ідея. Разом з малиновою дамою вони вибрали п’ять кандидатів. Таня заплатила невелику суму, поспішила додому. Перший повинен був з’явитися вже сьогодні ввечері. Таня наділу зелену сукню — кольору надії. І сережки, з діамантами, які діставала так рідко зі старої скриньки. Дзинь! — дзвінок у двері. Таня спершу зазирнула у глазок. І побачила троянди. Вона навіть ледь чутно запищала від радості.

Відчинила двері. Чоловік був елегантний, так, як на фото. Вони сіли за стіл, Таня всього наготувала. Букет вона поставила в центр столу. Таня крадькома дивилася на приємного гостя і думала: «Все! Інших і не треба. Цей! » Почали їсти салат. Майбутній чоловік зморщився: «А чого так пересолила?». Таня зніяковіло посміхнулася, поставила йому запечену качку. Майбутній чоловік пожував шматочок: «Жорстковата».

Йому не сподобалося і все інше. За клопотами Таня забула про головне — винце — вона довго його вибирала. Розлила, сказала: «Ну, за зустріч!». Гість понюхав келих, трохи відпив: «дешеве якесь». Піднявся: «так, подивимося, що у тебе з порядком». Таня взяла букет, простягнула йому: «Я троянди зовсім не люблю. До побачення».

Вночі Таня трохи поплакала: їй було прикро. Але попереду ще чекали чотири зустрічі. Другий суджений з’явився на інший вечір. Увійшов впевнено: «Ну привіт!». Від нього пахло чимось міцним. Таня запитала: «Вже десь зазначив нашу зустріч?» Той посміхнувся: «Ой, ну вистачить тобі! Слухай, телевізор є? Там зараз матч починається. Заодно і обговоримо все». Таня різко відповіла: «Телевізор вдома будеш дивитися».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩