Побачивши свого обранця, моя мама розnлакалася. Коли дізналася nричину, мурашкu nо шкірі біrалu.

 

Моя мама ніколи не любила мого батька. Я завжди це помічала, та й мій тато теж. Але всі робили вигляд, що все добре і всі щасливі. Батьки ніколи не сва рилися, вони поважали один одного, але любові не було у нас в родині ніколи. У цьому переконалася, коли привела свого хлопця знайомити з батьками.

Мама покликала мене на кухню і запитала, чи точно я люблю свого хлопця. Я спочатку не зрозуміла, але потім зібралася, сказала, що люблю. Мама розnлакалася і розповіла свою історію. Справа в тому, що у них в селі жив один хлопець.

Коли мама вперше побачила його, відразу закохалася. Але цей хлопець не робив перший крок, тому що боявся зізнаватися в своїх почуттях. А мамі не дозволяла гордість. Вона довго чекала, робила натяки, але він ніяк не зізнавався. Тоді вона вирішила його покликати на побачення, зізнатися в почуттях.

Але, на жаль, цей хлопець був з друзями біля річки. Вони щось святкували, випивали, і там була одна дівчина, дуже смілива, яка любила його. Коли хлопець вже був напідпитку, вона потягла його в ліс, а потім повернулася в розірваному одязі, сказала, що він намагався поглумитися. Звичайно, ніхто не вірив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩