Після того, як я запитала у мами коли вона збирається повертати коштu, вона почала сильно на мене kрuчатu, звuнувачyючu мене у нетерплячості. Потім взагалі, що вона зайнята, говорити не може та поклала слухавку

Я уже доросла, маю свою сім’ю, мої батьки давно уже не разом. Мої діти тоді тільки народилися, зараз синам уже по 10 років. Зараз вони уже влаштували своє особисте життя. Батько давно уже живе та працює за кордоном. Мама залишилася тут. Час від часу вона знайомила мене зі своїми чоловіками.

Ми з чоловіком уже давно одружені маємо синів близнюків. Батько часто присилає нам гостинці та гроші з-за кордону. Живемо ми в достатку та я відкладала гроші. Витрачати ці кошти ми не мали потреби та, порадившись з чоловіком, ми вирішили збирати ці кошти для придбання дачі. Сини колись підростуть, то ми з чоловіком підемо жити на дачу, зробивши там ремонт, а нашу двокімнатну продамо і гроші поділимо між ними.

У нас уже була достатня сума грошей, ми уже готувалися до покупки дачі, як раптом зателефонувала мама. Вона попросила мене позичити їй ці гроші. На той час у мами був новий чоловік, якого я ні разу не бачила. Мама казала, що гроші потрібні їй терміново, на що не сказала. А мене не полишало передчуття, що не їй ці гроші потрібні, а її черговому коханцю.

Я не змогла відмовити рідній людині та позичила гроші. Сталося так, що згодом коханець покинув мою маму та зник назовсім ні слуху ні духу.

Після того, як я запитала у мами коли вона збирається повертати кошти, вона почала сильно на мене кричати, звинувачуючи мене у нетерплячості. Мама була надзвичайно розгнівана через мої слова, такою я давно її не бачила. Згодом я дізналася, що її черговий чоловік пішов від неї та з ним немає зв’язку. Як я і здогадувалася, гроші мама позичала саме для нього. Ні свідків, ні розписки немає, тож шанси, що він їх поверне, дорівнюють нулю.

Мама швидко закінчила розмову сказавши, що вона зайнята, говорити не може та поклала слухавку.

Ми почали радитися зі знайомим адвокатом що робити в цьому випадку та почули лише те, що в цьому випадку ми безсилі, адже доказів про те, що мама позичила ці гроші, а не дала немає.

Ця ситуація мене дуже бентежить, з однієї сторони мені шкода маму, адже вона хотіла бути по-жіночому щасливою, довірилась чоловіку, хотіла зробити йому добре, а він лише нею скористався, але з другої сторони, чому я маю за це страждати, це ж не тільки мої гроші, батько їх заробив, а користується якийсь аферист.

Зараз ситуація знаходиться в підвішеному стані та я не знаю, як усе вирішиться.

КІНЕЦЬ.