Після того, як зі слів тещі Ігор дізнався, що дитина йому не рідна, він подав на розлучення. А через час доля знову звела його з колишньою тещею

 

Шлюб Олі та Ігоря спочатку був схожий на казку. Вони рідко сварилися, мали хороші стосунки. Потім сталося так, що Ігоря почали часто відправляти у відрядження. Люди почали з усіх боків говорити, що дружина йому зраджує, але чоловік не вірив, адже сам не бачив підстав для підозри.

Навіщо слухати сторонніх? Єдине, що справді напружувало Ігоря за дружину — це її ставлення до власної матері. Ігор не розумів, чому Оля така до неї жо рстока. Вона могла наrрубити матері і зовсім не поважала. А Ігорю теща подобалася.

Юлія Іванівна була дуже мила, неkонфліктна жінка. Потім Оля заваrітніла. Якось теща сказала тихо, що Оля не заслуговує на такого чоловіка як Ігор. Після цього він насторожився. Не стане рідна мати на порожньому місці намовляти на ваrітну дочку. Хлопець вирішив зробити тест на батьківство після народження дитини.

Тест показав, що хлопчик йому не рідний. Після цього відкриття Ігор одразу подав на розлучення. Пізніше він зустрів гарну жінку, і вони побралися. У шлюбі з Василісою у них народилося двоє дітей. Ігор був дуже задоволений своїм сімейним життям. Якось, прогулюючись парком, він побачив жінку з валізами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩