Після того, як її улюблений онук переїхав, свекруха вирішила зблuзuтuся з моєю донькою. Але такого удару вона не очікувала

 

Після весілля ми з чоловіком стали жити в будинку свекрухи. Ми хотіли скоріше зібрати суму початкового внеску на квартиру. Мої батьки живуть в іншому місті, тому, щоб не витрачатися на оренду квартири, і ми стали жити з його мамою. А ще там жила зовиця зі своєю сім’єю. У зовиці є син Паша.

Батьки вічно на роботі, вихованням улюбленого онука займалася виключно Таїсія Тимофіївна (ТТ), тому хлопчик виріс некерованим. Через рік у нас наро дилася донька Ніна. Коли я вкладала маленьку доньку спати, Паші нічого не варто було увірватися в нашу кімнату і почати ритися в сумках.

На мої прохання до ТТ, простежити, щоб її улюбленець не вдирався до нас, вона кричала онукові: — Пашенька, не заходь до них! Звідти тебе проженуть! Коли Ніночці виповнився рік, вона стала тягнутися до бабусі. Але тій внучка була не потрібна. Адже у неї був улюблений онук Пашка.

Не раз і не два я чула, як бабуся її випроваджує: — Ніночко, йди до своєї мами. Нам з Пашенькою займатися треба. Хоча поклади перед моєю дочкою листок паперу і дай їй у руки олівець, вона може годину тихо сидіти і малювати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩