Після того, як її улюблений онук переїхав, свекруха вирішила зблuзuтuся з моєю донькою. Але такого удару вона не очікувала

 

Після весілля ми з чоловіком стали жити в будинку свекрухи. Ми хотіли скоріше зібрати суму початкового внеску на квартиру. Мої батьки живуть в іншому місті, тому, щоб не витрачатися на оренду квартири, і ми стали жити з його мамою. А ще там жила зовиця зі своєю сім’єю. У зовиці є син Паша.

Батьки вічно на роботі, вихованням улюбленого онука займалася виключно Таїсія Тимофіївна (ТТ), тому хлопчик виріс некерованим. Через рік у нас наро дилася донька Ніна. Коли я вкладала маленьку доньку спати, Паші нічого не варто було увірватися в нашу кімнату і почати ритися в сумках.

На мої прохання до ТТ, простежити, щоб її улюбленець не вдирався до нас, вона кричала онукові: — Пашенька, не заходь до них! Звідти тебе проженуть! Коли Ніночці виповнився рік, вона стала тягнутися до бабусі. Але тій внучка була не потрібна. Адже у неї був улюблений онук Пашка.

Не раз і не два я чула, як бабуся її випроваджує: — Ніночко, йди до своєї мами. Нам з Пашенькою займатися треба. Хоча поклади перед моєю дочкою листок паперу і дай їй у руки олівець, вона може годину тихо сидіти і малювати.

Коли моїй дівчинці виповнилося два з половиною роки, зовиця зі своєю сім’єю переїхали в свою квартиру. Бабуся нарешті вирішила приділити і моїй дочці увагу … Вранці Ніна знехотя колупається у каші(K/QK). ТТ вирішила погодувати онуку. — Ніночко, давай одну ложку за татка… тепер за матусю… а зараз за бабу Катерину (це вона про мою матір) … а тепер за бабусю Таїсію. Дівчинка, до цього моменту з готовністю їла ложку за ложкою, а тут несподівано заупрямилася.

— Не хочу! — За бабусю Таїсію не будеш? — здивовано запитала ТТ. — Ні! — Чому? Ти мене не любиш? — У тебе хлопчик є. Він тебе любить. Ось так свекрухи прилетів бумеранг на її: «Ніночка, йди до своєї мами. Нам з Пашенькою займатися треба».

КІНЕЦЬ.