Після того, як Влад мене познайомив зі своєю мамою, він досі не дзвонить і не приходить. Одного разу я дізналася, що насправді сталося в той день.

З Владом познайомилася випадково. Він мені відразу сподобався-красивий, високий. Ми почали зустрічатися. Через рік він зробив мені пропозицію. Одного разу він запропонував відвідати свою матір. Не знаю чому, але мені не дуже хотілося з нею знайомитися. У мене не було бажання йти до неї.

Він переконав мене. Насправді, ми від усіх приховували, що він молодший за мене на 4 роки. Коли я познайомила його з моїми батьками, то вони дуже добре його прийняли : мама накрила стіл, сиділи до півночі. І тепер він вирішив познайомити мене зі своєю.

У нього не було батька. Той давно пішов з сім’ї. Він не пам’ятав батька. Коли ми увійшли в квартиру, перше, що я помітила — це безлад. Він сказав мені, що його мати працює в двох місцях. Я подумала, що, може бути, жінка відчуває себе nогано, не змогла привести квартиру в порядок.

Ми зняли верхній одяг і пішли на кухню. По голосу матері відразу було зрозуміло, що вона сердиться на сина. Стала скаржитися, що син не помив посуд, що вечеря не готова. Це була наша перша зустріч з його мамою .

Зазвичай матері накривають на стіл і наливають чай, а тут, він по кухні бігає, намагається щось приготувати. Хлопець дивився на мене ви нуватим поглядом. Мені все було ясно. Він затіяв розмову про нас, але мати байдужим поглядом подивилася на нього і відвернулася. Ми просиділи близько години, атмосфера була настільки напруженою, що хотілося скоріше піти. Я попросила його проводити мене додому.

Він увійшов до кімнати, щоб переодягнутися. Раптом його мама подивилася на мене і сказала, що у сина, таких як я, купа, і додала, що він збирається кинути мене, мовляв, йому не потрібні діти. Можете це собі уявити? Я остовпіла від почутого. Побігла додому. Хлопець не дзвонить і не шукає зустрічей зі мною.

Джерело