Після того як не стало чоловіка, я дізналася, що наш будuнок заnисаний на іншу жінку. Я була вражена ще більше, коли дізналася – хто вона.

Кажуть, якщо ти вибереш дуже розумного чоловіка, то він завжди буде вірний своїй дружині, і дружина знатиме, що таке кохання та турбота. Те саме мені говорили мама і бабуся. Коли я була досить дорослою, навіть не розглядала чоловіків із сумнівними інтересами. Я не бачила сенсу заводити такі стосунки – навіщо?

Якось я познайомилася з чоловіком через своїх друзів. Він закінчив університет і був дуже розумним і цілеспрямованим хлопцем. У мене теж була університетська освіта. Я за фахом – філолог. Але нам було про що поговорити. Ми почали зустрічатися та проводити час разом.

З ним було дуже цікаво. Я була дуже щаслива з ним. Через рік він зробив мені пропозицію, і я погодилася. Ми жили у затишній квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Потім я завагітніла, народився син, а за рік – донька. У квартирі стало тісно.

Ми не мали ні місця, ні грошей. Потім чоловік зайнявся власним бізнесом. Я не працювала, займалася дітьми, але завжди підтримувала його. Багато разів ми закінчували гроші. Однак ми вірили, що в майбутньому все буде добре. Після кількох років спроб наш бізнес почав процвітати.

Ми жили добре, наші діти ходили до кращих шкіл, а потім і до інститутів. Ми жили на втіху.
У мого чоловіка було своє хобі – він часто мандрував із друзями. Я не заперечувала — він був главою сім’ї і мав право свого часу. Наші стосунки були міцними, ми завжди любили та поважали одне одного. Загалом усе було добре. Я й не підозрював, що все може змінитись так раптово.

В один із вихідних мій чоловік захворів, його відвезли в машині швидкої допомоги, і він помер за кілька годин. Мало того, що мої діти і я були спустошені втратою близької людини, так ще з’ясувалося, що мій чоловік мав роман з іншою дівчиною. Їй він і залишив все своє майно — свій бізнес, свій будинок, свій будинок, свою машину.

Після всього цього у мене та дітей нічого не залишилося. Сказати, що я була шокована, нічого не сказати. Як він міг так вчинити з нами, адже він знав, що його сім’я залишиться без даху над головою? Я не знаю, як жити далі.

КІНЕЦЬ.