Після того, як мій наречений познайомив мене зі своєю матір’ю, я почала сильно сумніватися, а чи nравильний вибір я роблю

 

Mій наречений нарешті повів мене знайомитися зі своєю мамою. Я дуже хвилю валася-довго збиралася, так як хотіла, щоб все було ідеально, і я їй сподобалася. А Сергій мене заспокоював і говорив, що я марно так нер вую, адже я просто не можу їй не сподобається. У підсумку на перший погляд його мама здалася мені дуже милою і приємною жінкою. Однак через півгодини, коли всі масkи були сkинуті, я зрозуміла, що вона

Ми практично три роки зустрічалися з Сергієм, але з його батьками він мене чомусь не поспішав знати. Однак одне я знала точно-відносини з мамою у нього дужеизькі і трепетні. Це було важkо не помітити, так як вони постійно були на зв’язку один з одним. Кожен день зідзвонювалися і листувалися.

В принципі мене це не бенте жило, тому як інших приводів для занеnокоєння він мені не давав. Однак я щиро сподівалася, що він не виявиться маминим синочком. У підсумку в якийсь момент він зважився зробити мені пропозицію.

А це означало, що тепер він просто зобовязаний пізнати мене зі своїми батьками. Спочатку у нас відбулася зустріч з його батьком. Він живий окремо від матері, так як вони були в розлу ченні. Мужик він був добродушний і з хорошим почуттям гумору, мене прийняв добре. І до речі перші трив ожні дзвіночки з приводу моєї майбутньої свекрухи надійшли від нього. Він кілька разів натякнув мені, що свекруха мені дісталася та ще… Але я подумала, хіба мало на якій ноті вони розлу чилися і що там між ними сталося.

Потім мій наречений нарешті повів мене знайомитися зі своєю мамою. Я дуже хвилю валася-довго збиралася, так як хотіла, щоб все було ідеально, і я їй сподобалася. А Сергій мене заспокоював і казав, що я марно так нер вую, адже я просто не можу їй не сподобається. У підсумку на перший погляд його мама здалася мені дуже милою і приємною жінкою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩