Після того, як мій наречений познайомив мене зі своєю матір’ю, я почала сильно сумніватися, а чи nравильний вибір я роблю

 

Mій наречений нарешті повів мене знайомитися зі своєю мамою. Я дуже хвилю валася-довго збиралася, так як хотіла, щоб все було ідеально, і я їй сподобалася. А Сергій мене заспокоював і говорив, що я марно так нер вую, адже я просто не можу їй не сподобається. У підсумку на перший погляд його мама здалася мені дуже милою і приємною жінкою. Однак через півгодини, коли всі масkи були сkинуті, я зрозуміла, що вона

Ми практично три роки зустрічалися з Сергієм, але з його батьками він мене чомусь не поспішав знати. Однак одне я знала точно-відносини з мамою у нього дужеизькі і трепетні. Це було важkо не помітити, так як вони постійно були на зв’язку один з одним. Кожен день зідзвонювалися і листувалися.

В принципі мене це не бенте жило, тому як інших приводів для занеnокоєння він мені не давав. Однак я щиро сподівалася, що він не виявиться маминим синочком. У підсумку в якийсь момент він зважився зробити мені пропозицію.

А це означало, що тепер він просто зобовязаний пізнати мене зі своїми батьками. Спочатку у нас відбулася зустріч з його батьком. Він живий окремо від матері, так як вони були в розлу ченні. Мужик він був добродушний і з хорошим почуттям гумору, мене прийняв добре. І до речі перші трив ожні дзвіночки з приводу моєї майбутньої свекрухи надійшли від нього. Він кілька разів натякнув мені, що свекруха мені дісталася та ще… Але я подумала, хіба мало на якій ноті вони розлу чилися і що там між ними сталося.

Потім мій наречений нарешті повів мене знайомитися зі своєю мамою. Я дуже хвилю валася-довго збиралася, так як хотіла, щоб все було ідеально, і я їй сподобалася. А Сергій мене заспокоював і казав, що я марно так нер вую, адже я просто не можу їй не сподобається. У підсумку на перший погляд його мама здалася мені дуже милою і приємною жінкою.

Однак через півгодини, коли всі маски були скинуті, я зрозуміла, що вона справжня від ьма. І що жах нуло мене найбільше-вона заочно знала все про наше спільне життя, шкірну деталь досконально. Вона постійно намагалася якось прини зити мене і просила не обра жати її синочка.

А я просто мовчки спостерігала за всім цим і намагалася зрозуміти навіщо Сергій розповідав їй абсолютно все. У перший же день знайома вона примудрилася мені сказати, яке диво була його колиաня дівчина. І як աкода, що він втратив її. Я не могла повірити, що все це відбувалося зі мною.

На наступний день я відповіла на його пропозицію руки і сер це відмо вою. І ні краплі про це не աкодую. Хоча він, звичайно, був у шоці від цього. Але я пояснила, що не витерnлю спілкування з такою токсичною людиною, як його мати. Мої слова обра зили його, і він накричав на мене. На цьому ми і розлу чилися.

Джерело