Після роз лучення Світлана залuшuлася жuтu зі свекрухою. Одного разу вона повернулася додому і побачила на дачі робітнuків. Свекруха одразу сказала, що одному з них вона вже Світлану nорадuла.

Після роз лучення Світлана залишилася жити зі свекрухою. Одного разу вона повернулася додому і побачила на дачі робітників. Свекруха одразу сказала, що одному з них вона вже Світлану порадила.

Олена стояла в магазині та перераховували гроші. -Не густо… А ціни у магазині зростають як на дріжджах. На олію не вистачило, доведеться у свекрухи просити і вислухати ще цілу лекцію про безглуздість і про те, що Катерина Андріївна завжди має рацію. Неприємно.

Але що залишалося робити? Олена ще раз важко зітхнула. Говорила свекруха завжди те саме : -От, якби слухала мене зараз, ніхто б від тебе не втік. Сто разів тобі говорила, що треба одягатись красивіше, ти ж жінка, зрештою, а ходиш як опудало опудалом. Ти не слухаєш мене. І робота в тебе nогана. Хто загалом у наш час працює вчителем? Платять гроші, на це не проживеш! Дурниця ти, Світко, причому недолуга дурниця.

Після роз лучення Світлана залишилася жити зі свекрухою. Катерина Андріївна хоч і буркотлива жінка, але гарна. Вона розуміла, що після роз лучення kолишня невістка не проживе на свою зарnлату, тому здала квартиру і переїхала до неї на дачу, яка залишилася після роз лучення. Микола зі своєю новою дружиною залишився у міській квартирі. Основною його претензією до чоловіка було те, що вона відмовляється йому народ жувати дітей.

А Світлана була впевнена, що діти йому не потрібні. Микола навіть за котом устежити не міг, постійно забував його погодувати, до того ж шум ненавидів. Так і роз лучилися. Він одразу потім з іншою одружився. Повернулася Світлана після магазину додому та виявила на дачі робітників. Невже свекруха нарешті взялася за ремонт лазні? Ремонт тривав днів п’ять, весь цей час Світлана ловила на собі зацікавлений погляд головного майстра Григорія.

Помітивши задумливий вираз обличчя у Свєти, свекруха її грубо штовхнула в плече: -Чого завмерла? Адже все очевидно. Гриша хороший мужик, між іншим, роз лучений. Я бачу, що у вас взаємна симпатія. Подобається – бери. Чого ламаєшся? Я вже йому порекомендувала тебе. Сказала, що ти дочка моя недолуга. А що? Хіба не може бути в мене така безглузда дочка? Сказала, що ти на кшталт стара діва. -А вам яка справа? Навіщо брехати?

— Яке? Як навіщо? Світло, ти що дурниця? Я ж звести вас хочу, щоб любов -морква була. — Ну то навіщо вам любов — морква? -У мене мрія є. Хочу, щоб ти знайшла собі мужика, а потім ти, твій мужик і Коля зі своєю дружиною зіткнулися тут і nосварилися. Щоб прямо голосно, щоб сkандал був. А я подружок покличу, насіння клацати і на вас дивитися. Пристрасті в моєму житті не вистачає, Світко. Світлана засміялася. Пізніше вони з Гришею справді зійшлися. Зрозуміло, Світлана йому відразу всю правду розповіла.

Джерело