Після дня народження Володимира, подруги з його компанії вирішили залишитися ночувати на дачі. Коли вночі Світлана прокинулася, вона здивувалася , не побачивши поруч Наталії.

Світлана і Наталія дружили з самого дитинства були не розлий вода. З роками їх дружба тільки міцніла. Вони ділилися один з одним усіма своїми секретами Світла познайомилася з Володимиром завдяки виnадковості. Вона зламала каблук, а він поруч проходив і запропонував підвезти.

По дорозі вони розговорилися, і хлопець взяв у неї номер телефону. Не дивно, що він їй сподобався. Володимир був дуже гарний собою: високий, мускулистий, з красивими рисами обличчя. Пізніше, коли вони ближче познайомилися, виявилося, що він ще і всім забезпечений. Працює програмістом у великій компанії, добре заробляє, сам куnил собі простору квартиру і хорошу машину.

Коротше кажучи, не мужик, а мрія! Коли у Свєти почалися від носини, подруги стали бачитися рідше, адже весь вільний час вона проводила зі своїм молодим чоловіком. Незабаром він і про весілля заговорив. Думали влаштувати торжество ближче до весни, через пару місяців. Познайомити обранця з подругою ніяк не виходило. Наталя була зайнята на роботі, ніяк не могли знайти зручний час.

Вирішили перенести знайомство на день народження Володимира. Відзначати планували на дачі Володимира. Світлана запросила найкращу подругу, а Вова запросив найкращого друга. Компанія зібралася весела. Вони смажили шашлики, пили вино, а під вечір розвели багаття, почали танцювати. Спати пішли пізно. Прокинувшись вночі, щоб випити води, Світлана побачила, що постіль подруги пустує.

Зайшовши в спальню нареченого, побачила, що його немає. Її осяяла вкрай неприємна думка. Вона вийшла в сад і стала свідком сцени. Вова зізнавався в любові Наталії, говорив, що з першого погляду заkохався, якщо вона йому відмовить, його життя втратить сенс. Наталія вислухала його, а потім потягнулася за поцілунком. Світлана позадкувала назад у будинок. Всю ніч їй не спалося. Подруга в спальню не повернулася, все було ясно.

Вона поїхала, поки всі ще спали. Від спільних знайомих дізналася, що весілля навесні відбулася, але з Наталею в ролі нареченої. З подругою вона більше не спілкувалася. Правда шлюб їх з Вовою прожив недовго, розбіглися через півроку, а потім по черзі ходили до Світлани вибачатися. Вона прощати зра ду не збиралася. Зараз вже зустріла хорошого чоловіка і готується до весілля.

КІНЕЦЬ.