Після 8 років спільного життя, я знайшла щоденник чоловіка, де він заnисував своїх жінок. Коли в щоденнику я побачила кількість жінок мого чоловіка до мене, мало не зом ліла.

 

Я заміжня вже 8 років, у нас з чоловіком повне взаєморозуміння і довіра. До недавнього часу я думала, що у нас з ним немає ніяких секретів один від одного. Я звикла повністю покладатися на нього, це ніколи не підводило. На вихідних я вирішила влаштувати генеральне прибирання у нас на дачі.

А ця дача раніше була домом моїх свекрух, поки вони не переїхали в місто. Я вирішила все помити, очистити всі куточки від пилу. І перше що спало мені на думку — сарай. Все одно там найбільше роботи, тому краще туди направити свої сили.

Я зайшла в сарай і почала зі старої шафи. Стала його мити, витягувати всі старі книги, очищати від пилу. І раптом мені на коліна впала якась невелика книжечка. Вона була без назви, тому зацікавила мене. Я відкрила на першій сторінці і зрозуміла, що це був особистий щоденник мого чоловіка.

Я не стримала себе і вирішила його прочитати. І вичитала я там найцікавіше-кількість жінок мого чоловіка до мене — 17 штук! Я не очікувала такого, адже ми знайомі з університету, коли він встиг зустрітися з цими дівчатами.

Мене стали відвідувати страшні думки: а раптом він мені зараз зраджує, а що, якщо я ще чогось про чоловіка не знаю. Я стала згадувати чи не було чогось див ного в ньому останнім часом … думки крутилися в голові, і я все чекала чоловіка з роботи. Він прийшов, і я йому все розповіла.

Про щоденник, про цих жінок, про свої страхи. На що чоловік просто розсміявся. Він обійняв мене і сказав, що це все залишилося в далекому минулому і було до мене. Адже хіба не див но, що список закінчується моїм ім’ям і більше не триває. Він мене заспокоїв. Але все одно неприємно усвідомлювати, що у чоловіка був хтось і до мене.

КІНЕЦЬ.