Після 8 років спільного життя, я знайшла щоденник чоловіка, де він заnисував своїх жінок. Коли в щоденнику я побачила кількість жінок мого чоловіка до мене, мало не зом ліла.

 

Я заміжня вже 8 років, у нас з чоловіком повне взаєморозуміння і довіра. До недавнього часу я думала, що у нас з ним немає ніяких секретів один від одного. Я звикла повністю покладатися на нього, це ніколи не підводило. На вихідних я вирішила влаштувати генеральне прибирання у нас на дачі.

А ця дача раніше була домом моїх свекрух, поки вони не переїхали в місто. Я вирішила все помити, очистити всі куточки від пилу. І перше що спало мені на думку — сарай. Все одно там найбільше роботи, тому краще туди направити свої сили.

Я зайшла в сарай і почала зі старої шафи. Стала його мити, витягувати всі старі книги, очищати від пилу. І раптом мені на коліна впала якась невелика книжечка. Вона була без назви, тому зацікавила мене. Я відкрила на першій сторінці і зрозуміла, що це був особистий щоденник мого чоловіка.

Я не стримала себе і вирішила його прочитати. І вичитала я там найцікавіше-кількість жінок мого чоловіка до мене — 17 штук! Я не очікувала такого, адже ми знайомі з університету, коли він встиг зустрітися з цими дівчатами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩