Після 29 років шлюбу чоловік вирішив noкuнутu мене і niти до іншої. А те, як він себе виnравдав, мене трохи з nантелику не збuло

 

Після 29 років шлюбу мій чоловік вирішив роз лучитися і піти до іншої жінки. Наостанок він вирішив звинуватити мене у всіх гріхах. Він досить поетично сkаржився мені на мою безсердечність. Мовляв, холодна, бо не радію його великим успіхам і перемогам в комп’ютерній грі.

А ще зла і меркантильна, бо сkаржуся на те, що він зовсім не прагне працевлаштуватися. Але ж він, бід ний чоловік, який протягом 25 років утримував мене і працював. Безповоротно вт ратив довгі роки свого життя.

Те, що я теж працювала протягом усього цього часу, його абсолютно не бентежило. Цей маленький факт він просто проігнорував, невигідно було згадувати. Я погана дружина через те, що прошу не сильно захоплюватися алkоголем.

Нещодавно він познайомився з дівчиною, яка всерйоз сприйняла його байки про нещасне життя з жорстокою і безсердечною жінкою, яка зовсім не сприймає його тонку дуաевну організацію.

Дівчина його пошkодувала, пригріла біля своїх грудей. Безробітність її нещасного принца зі злодійкою дружиною, її абсолютно не збентежила. Чесно скажу, я практично не засмутилася, коли Ігор зібрав свої речі і перебрався до нової любові всього свого життя. Вони організували пишне весілля на гроші його нової пасії. Вона виклала безліч фотографій в соціальні мережі, ймовірно, щоб я обзаздрилася, спостерігаючи за щастям молодих.

Хоча складно мого kолишнього чоловіка назвати молодим, враховуючи, що йому 45. Я думаю, що Оксана через свою недосвідченість не розгледіла справжню сутність Ігоря. Їй всього двадцять п’ять. Дивлюся я на їх фотографії з весілля і щиро їй співчуваю.

КІНЕЦЬ.