Маленький хлоnчик підійшов до священuка і сказав: — Я більше не nрийду до церквu Священuк запитав: — Чому? Той відnовів

 

Маленький хлопчик підійшов до священика і сказав: — Я більше не прийду до церкви Священик запитав: — Чому? Той відповів

Маленький хлопчик підійшов до священика і сказав:- Я більше не прийду до церкви! Священик запитав:- Чому?На що хлопчик відповів:- Я бачив, як люди, які приходять до церкви, кажуть погано про інших, хто є в церкві, багато членів дивляться на свій телефон під час служби, а це лише кілька моментів, які я помітив …Священик сказав:

— Добре, але перед тим, як ти підеш, зроби мені послугу: візьми повний стакан води і три рази пройди через церкву без єдиної пролитої краплі на підлогу, тоді можеш не приходити, якщо ти цього хочеш.

Хлопець був упевнений, що це буде дуже легко!І він пройшов три рази, як священик просив. Коли хлопець закінчив, то сказав до священика, що все зроблено.

А священик запитав:- Коли ти йшов по Церкві, ти бачив, як інші люди говорять ոօгано про інших? Хлопець відповів: — Ні. — Ти бачив, як хтось дивився на свій телефон?

— Ні не бачив. — Знаєш чому? — Ні — відповів той.- Ти був сконцентрований на тому, щоб не спіткнутися і донести воду.Те ж саме відбувається в нашому житті, коли наше увага спрямована на нашого Господа Ісуса Христа, ми не маємо часу бачити чужі ոօмилки!

КІНЕЦЬ.