Під час вечері Карина помітила, що чоловік дивно себе веде. А після одного його слова, дружині все стало ясно.

Олексій як зазвичай забрав дітей з садка і школи, і вони втрьох повернулися додому, де їх чекала Карина з накритим столом. Олексій не раз пропонував дружині здати на права, а то йому було незручно кожен раз відпрошуватися раніше, щоб забрати молодшу з садка.

Коли сім’я сіла обідати, Олексій не випускав телефон з рук, а пізніше і зовсім залишив їжу і почав активно друкувати в телефоні. — Милий, я старалася, готувала, а ти навіть не спробував, тільки поковирявся в тарілці, та й все… — обра жено сказала Карина.

— Я не дуже голодний, дякую, — Олексій поводився до дивного байдуже по відношенню до дружини. — Ти вже поїв? – раптом Карина, не дочекавшись відповіді на перше питання, поставила другий, — у тебе хтось з’явився?

— А якщо й так, то що? Твій син вже в 9-му класі навчається, а ти ще не змирилася, що він може повертатися додому без нашої допомоги. Ти себе в дзеркалі бачила? У нас спортзал через дорогу, я скільки хочеш можу тобі грошей дати, чому ти туди не запишешся?

— У мене були важкі пологи, — крізь сльо зи відповідала Карина. — 4 роки тому, Карина! – Олексій вдарив кулаком по столу. – Я буду платити аліменти, буду бачитися з дітьми, але жити з тобою я більше не хочу. Ви бач, але не я в цьому ви нен. Скоро Олексій пішов з дому, зібравши все найпотрібніше. Карина благала одуматися, обіцяла, що більше не буде ставити зайвих питань і не буде влаштовувати сцен рев нощів, але чоловік був налаштований рішуче.

Залишившись одна, Карина погоревала 2 тижні, а потім знайшла собі роботу адміністратора в косметологічній kлініці. Спочатку їй було важкувато, але через кілька днів вона звикла до такого темпу, а на свою першу зарплату купила собі нові наряди, сходила в салон і повністю змінила свій імідж.

— Правильно, донечко, — казала мати Карини, — я вже й не пам’ятала, коли бачила тебе з укладкою або в гарному одязі, все ходила по будинку з гулькою на голові в розтягнутих лосинах. Адже чоловіки люблять очима, потрібно і вдома виглядати на мільйон.

А адже і правда… через 2 місяці роботи і метушні з дітьми, Карина, непомітно для себе, скинула цілих 2 кілограми, а її день починався вже не з готування, а з макіяжу і вибору вбрання на день.

Незабаром старання Карини дали свої плоди. Зайшовши за дітьми в черговий раз, Олексій помітив зміни в дружині, схопив її за руку перед виходом і сказав. — Я не можу жити без вас. Ви мені дуже дорогі, щоб жити з іншого. Прости мене, Карин, будь ласка, якщо зможеш.

Я обіцяю бути для тебе кращим чоловіком. Ти можеш не працювати, не прати і не готувати, я нам навіть кухаря знайду. Ти тільки пробач мене дурня. — Ні вже, дорогий, роботу я не кину, а на наступному тижні у мене призначений іспит на права, так що вдома мене буде менше, ніж раніше.

От щодо кухаря я подумаю, — Карина посміхнулася і потонула в обіймах чоловіка. Вона пробачила Олексія, а до розлучення справа так і не дійшла. Як мудра жінка, Карина ніколи не нагадувала про зра ду, але кожне несподіване повідомлення від чоловіка турбувало Карину, хоч вона і не подавала виду.

КІНЕЦЬ.