Під час нашої розмови, до неї зателефонував вже колишній її хлопець Вадим і попросив віддати частину грошей за путівки. Вероніка була приголомшена

Минулого місяця я зустрілась з кращою подругою за чашечкою кави й вона похвалилась мені, що хлопець з яким вона зустрічається вже приблизно півтора місяця запропонував їй поїхати з ним на відпочинок за кордон. У нього вже куплені путівки до Туреччини й вона дуже щаслива мати такого романтичного щедрого кавалера. Мене попросила на час відпустки наглянути за її котом.

Вероніка відправилась на курорт і часто мені писала та присилала фото з відпочинку. Вона розповідала, що всім задоволена, там хороша погода, красивий пляж, приємне обслуговування й смачна їжа. Та коли я запитала, як розвиваються її романтичні стосунки, подруга відповіла, що вони з Вадимом посварились. Пояснила, що спільна відпустка дала їй зрозуміти, що вони абсолютно не підходять одне одному і він не той чоловік з яким би вона хотіла пов’язати долю. Виявляється, залишившись на одинці на стільки часу, їм не було навіть про що поговорити. Єдиними їх розвагами стали відвідування басейну та відвідування кафе. Вони обоє побачили наскільки вони різні.

Коли моя подруга повернулась з відпочинку, я була приємно вражена її зовнішнім виглядом. У неї була красива золотиста засмага і яскрава сукня, що вигідно підкреслювала фігуру.

Вона привезла мені сувеніри й довго ділилась враженнями від поїздки. Під час нашої розмови, до неї зателефонував вже колишній її хлопець Вадим і попросив віддати частину грошей за путівки. Вероніка була приголомшена, вона не очікувала такого почути.

Скоріш за все, він вирішив, що раз вони уже не пара, то навіщо йому втрачати гроші, які він витратив на путівку для неї. Вероніка дуже образилась, почувши таке прохання від хлопця, який їй колись дуже подобався і з яким вона планувала майбутнє. Та вирішила віддати гроші, щоб більше не мати нічого спільного з таким скупердяєм. І навіть не хоче згадувати про цю неприємну історію.

Вони повністю розірвали стосунки. Вероніка навіть не вітається до нього, коли випадково зустріне на вулиці.

КІНЕЦЬ.