Перший чоловік злякався відповідальності, а другий виявився маминим сuночком. Більше я не хочу мати справу з жодним чоловіком.

Мені нудно від людей, які не мають власної думки. Таким виявився мій другий — вже колишній чоловік. Отже, з першим чоловіком, Кирилом, я познайомилася в університеті. Ми подобалися один одному, почали спілкуватися, і через 3 роки узаконили відносини. Між нами все зіпсувалося після народження дитини, яку він теж дуже чекав, як і я.

Кирило почав пропадати і завжди щось придумував, щоб додому не приходити. Я вже й не знала, він мені зрад жує або справа тільки в дитині є.

— Розумію, що я не готовий до дитини, і нам краще роз лучитися. Я не хочу додому повертатися через нього, адже навіть не висипаюся. У мене складний період. Зрозумій мене, — сказав Кирило і пішов. Мені було нудно з його слів. Довго не думаючи, я зібрала речі і пішла з дому.

За тиждень знайшла крихітну однокімнатну квартиру і переїхала з сином туди. Знайшла роботу і вже поставила хрест на чоловіках. Але не тут-то було. Через рік на заході, я сподобалася одному чоловікові, якого звали Діма.

Він зміг викликати інтерес у мене, і ми почали спілкуватися. Незабаром я зрозуміла, що все серйозно, і він хоче узаконити відносини. Я, звичайно, боялася вдруге наступити на ті ж граблі, але ризикнула. Мій другий чоловік виявився маминим синочком. Своєї думки не мав і жив за указом мами.

Ми з ним навіть дитини не планували, і він сам поки не хотів, але свекруха сказала, що треба, і він відразу ж поміняв думку і мене поставили перед фактом: або дитина, або роз лучення. Я, звичайно, вибрала роз лучення, так як з таким чоловіком я своє майбутнє не уявляла. Ми з сином переїхали знову в однокімнатну квартиру, і я пообіцяла собі більше ніколи ні з ким не зустрічатися, і тим більше — виходити за когось заміж.

КІНЕЦЬ.