Перше nобачення з жадiбнuм чоловіком. Матu обрала для мене ось ТАКОГО кандuдата.

 

Через рік спільного життя чоловік Варі пішов від неї. Як він сам сказав, що ще не нагулявся. Варя переживала, плакала під мелодрами два тижні, а потім зібралася з думками та пішла у фітнес зал. Потрібно було все-таки зайнятися собою, а не сумувати за минулим. Мама Варі теж переживала за дочку, особливо її хвилювало питання її віку.

Варі було вже 27 років, а мамі хотілося побачити скоріше онуків. Але Варя із цим не поспішала: -Ти б хоч знайомилася з ким-небудь, хоч би гуляла. А то так чоловіка і не знайдеш, а я онуків хочу побачити, — говорила мама. Але Варю хлопці особливо не цікавили, вона зайнялася роботою, фітнес був на другому місці, а у вихідні зустрічалася зі своїми подружками. Тоді мама вирішила взяти ситуацію у свої руки та пошукати нареченого для своєї доньки.

Знайшла кілька варіантів, розклала фотографії перед Варею та сказала вибирати. Варя просто рандомно із заплющеними очима тицьнула на фотографію. Це був Геннадій, і мамі він подобався найбільше. Геннадій був маминим колегою, йому було 40 років. Зарплата пристойна, одружений жодного разу не був, зате своя квартира в центрі міста, і вона також захоплюється спортом, як і Варя. Точно знайдуть багато спільного.

Зустрілася Варя з Геннадієм у парку, де вони часто бували. Почали обходити 4 коло навколо озера, і тут погода почала змінюватися. Різко похолодало, почав мряжити дрібний дощ. Варя вже замерзла і шукала очима якесь тепле місце, а Геннадій все не закінчував свою промову: -Терпіти не можу людей, які не стежать за собою, за своїм здоров’ям та тілом. Але що найгірше, якщо людина не стежить за своїми витратами. Я можу сам собі приготувати борщ і харчуватись ним тиждень, ви уявляєте, яка це економія.

-Давайте сядемо в кафе, мені терміново потрібна гаряча кава, — перервала Варя. Геннадій несхвально подивився на дівчину, але пішов за нею. Варя сиділа за столиком біля вікна, пила гарячий напій і закушувала теплою булочкою з корицею, це був чудовий момент.

-А ви знаєте, що ви дуже сильно переплатили за цю каву. На цю суму можна купити цілий кілограм, а вдома 10 літрів такої кави зварити. -А ви знаєте, що я теpпіти не можу чоловіків, які кожну kmопійку рахують, — відповіла Варя і пішла. Більше на такі побачення на рекомендацію мами вона не ходила.

Джерело