Перша дружина мого сина не сподобалася мені з першого погляду. Але лише через роки я зрозуміла, що треба було сказати про це безпосередньо.

 

Незважаючи на мої сумніви щодо Соні, я тримав свою думку при собі, тим більше, що вона вже була помітно вагітна, коли мій син вирішив на ній одружитися.

Після весілля вони оселилися в орендованій квартирі, а я трималася на відстані, не відчуваючи сильного зв’язку, тим більше, що онука не була на мене схожа.

Син іноді просив мене забезпечити алібі на час його відлучок, які, як я вважала, були просто втечею від домашньої незадоволеності. Через 7 років з’ясувалося,

що син весь цей час зустрічався з іншою жінкою – Надею – яка була вагітна. Син планував розпочати з нею нове життя.

Одного разу, коли він обговорював з Сонею фінансові питання, прагнучи збалансувати підтримку їхньої дитини з потребами його нової родини, напруженість різко зросла.

Я знаходила Надю більш зговірливою, адже бачила, що вона робить мого сина щасливішим. Я запропонувала їм свою квартиру і переїхала до мами, щоб забезпечити їй догляд на старості років. Реакція Соні на цю пропозицію була виключно ворожою,

особливо, коли вона дізналася про квартиру і майбутній ремонт, що змусило її звернутися до суду за додатковою підтримкою. Ця конфронтація підтвердила мої початкові сумніви щодо вони.

Я шкодувала, що не висловила свого побоювання раніше, адже материнська інтуїція могла б уберегти мого сина від цього потрясіння.

Вирішивши підтримати сина, я оплатити послуги компетентного адвоката, щоб вести майбутню судову тяганину і протистояти необґрунтованим, на мій погляд, вимогам Соні. Чи права я у цій ситуації?

КІНЕЦЬ.