Павло довіряв дружині, бо любив та вірив. Але теща незабаром розплющила йому очі.

Павло повертався додому після чергового відрядження. Зазвичай щоразу перед поверненням він дзвонив дружині і говорив у скільки приїжджає, але цього разу чомусь забув. Підійшовши до дверей квартири, він згадав, що не подзвонив дружині і не сказав їй про те, що приїжджає на день раніше.

Але за дверима чути було, як грає гучна музика, сміх і веселі голоси. Він припустив, що щось святкують. Йому стало якось неприємно. У голові промайнули дуже багато поrаних ситу ацій. Але найбільше він бояв ся того, що його kохана дружина Олена може радити йому з кимось, і тоді вона його розлюбить.

Він довго стояв за дверима і думав, що йому робити. Аж раптом у під’їзд вийшла сусідка і сказала, що у них уже протягом півроку, щось відзначають і майже щодня.

Павло був здивований від почутого. Він вирішив зайти додому і перевірити, що там відбувається. Зайшовши в квартиру, він втра тив мову від побаченого. У квартирі були чужі люди, скрізь були розкидані пляшки та недопалки від цигарок. У кожній кімнаті все було розкидано. Він шукав свою дружину серед усіх цих людей.

Підійшовши до незнайомої дівчини, вона спитала: — А де Олена? — Олена? А, Олено, вона пішла з Владом. Він вийшов із квартири. У думках тільки скакали слова тієї дівчини. Настав вечір. Павло дуже хотів їсти. Він викликав ліфт, але вирішив не чекати на нього, а просто спустився сходами.

Зайшов до універмагу біля будинку, kупив сир, ковбасу та хліба. Сів на лавочку і почав вечеряти. Згодом він побачив, що в магазин заходить жінка, дуже схожа на Олену. Тоді він вирішив простежити за нею. Жінка поводилася дуже спокійно, він же йшов на відстані десяти метрів від неї.

Помітивши, що жінка заходить до будинку тещі, він зачекав кілька хвилин надвір і потім зайшов у під’їзд. Піднявся на дев’ятий поверх, підійшов до квартири і постукав у двері. Двері відчинила Олена. Він радісно глянув на неї і видихнув. Олена ж злякано подивилася на свого чоловіка.

Коли Павло розповів їй про те, що сталося, теща заступилася за дочку і сказала, що це була її ідея здавати квартиру в оренду подобово. Але його це мало цікавило. Він був тільки радий тому, що Олена любила тільки його, як і раніше.

КІНЕЦЬ.