«Олю, я просто не хотів nсувати тобі такий чудовий день. Проте зараз не хочу нікого обманювати і скажу по правді. Я закохався у іншу жінку і тепер хочу, аби ти дала мені розлучення.»

Нещодавно мені виповнилося 50 і я вирішила відсвяткувати хоча б раз як нормальна людина. Замовила бенкетний зал, покликала друзів, колег та родину. Мій чоловік також не відставав та прийшов на свято з величезним букетом троянд та коробочкою, перев’язаною бантом. Та коли ми повернулися додому, то на мене чекав найголовніший презент.

Біля входу до спальні стояла валіза Миколи.

– Олю, я просто не хотів псувати тобі такий чудовий день. Проте зараз не хочу нікого обманювати і скажу по правді. Я закохався у іншу жінку і тепер хочу, аби ти дала мені розлучення.

Саме такого «подарунку» я ніколи в житті не очікувала отримати. Щасливих 25 років ми прожили в парі, а тепер ось такий удар нижче пояса. Як згадаю наше весілля, щасливе проведення часу разом, виховання діток. У радості і в горі ми пройшли цей нелегкий шлях. Та ми пройшли його. А тепер…

Скоро нас розлучили. І  саме тоді до мене дійшли чутки, що новій пасії Колі 32 і зараз вона чекає від нього дитину. На душі стало так гірко і боляче, що навіть сльози не могли заглушити ту біль. Я не знала, як забутися і звикнути до думки, що тепер одинока. Адже іншого чоловіка я точно не хочу бачити поряд із собою.

Та, на щастя, була і радісна новина, яка трохи мене відволікла. Найстарший син подарував мені якусь коробочку без приводу. Коли я відкрила її, то побачила дитячі тапочки, а під ними тест на вагітність з двома смужками. Виявилося, моя невісточка вагітна і я скоро стану бабусею.

Відтепер у мене розпочнеться нове життя. І я увійду в нього в новому статусі. Тепер немає чого сумувати за минулим, хочеться будувати майбутнє.

КІНЕЦЬ.