Олені вже 37, але заміж ніхто не кликав її до цього часу. Зараз моя подруга знайшла чоловіка, ніби хороший, заміж кличе, але попередив, що хоче, щоб дружина завжди працювала, і заробляла стільки ж, як він. У Олени дуже мала зарплата, але роки вже немолоді, тому вона погодилася. Але ж, як їй бути далі

 

Моя подруга Олена останнім часом навіть надію якусь особливу залишила, думає зараз багато, а як правильно вчинити – не знає!

У неї життя досить таки непросте, щиро кажучи і доля, якій точно не позаздриш.

Хорошого і доброго чоловіка для сім’ї зараз знайти непросто, у неї гать нічого доброго не складається в житті, хоча роки вже давно немолоді.

А десь, приблизно, майже рік тому вона розійшлася з одним чоловіком, бо кожну копійку він Олені рахував.

І ось знову, здається, на ті ж самі граблі наступає.

Зовсім не щастить їй влаштувати добре свою жіночу долю.

Пів року тому моя подруга зустріла Олега, все добре у них складалося, згодом він заговорив про весілля навіть якось одного разу.

Стали вони обговорювати з ним їх спільне майбутнє життя, і у Олени ця розмова викликала справжній подив.

Як виявилося, він хоче, щоб дружина теж піклувалася добре про свою сім’ю, працювала з ним нарівні, і стільки ж грошей в будинок приносила.

Тобто на те, щоб жінці не працювати взагалі, вести господарство – він не згоден навіть на те, щоб Олена, припустимо, коли будуть діти, влаштувалася кудись не на неповний день, або на неважку роботу недалеко від будинку.

Олег хоче, щоб дружина стільки ж грошей заробляла, як і він і все, щоб усі їх сімейні витрати ділити порівну.

– Дивний підхід, у нас з чоловіком не так, я про таке й не чула навіть від знайомих своїх, щоб так жили, – щиро дивувалася я розповіді своєї подруги Олени, коли вона поділилася зі мною. – Як би там не було, аде дружині непросто такі ж гроші зараз заробляти, як отримує чоловік. Вся домашня робота на дружині, декрет, виховання дітей, згодом.

– Саме так, мені це теж дивно і не зрозуміло. Перед декретом назбирати потрібно чималу суму грошей – зі своїх, зрозуміло, не з загальних. Ну і з дитиною не сидіти роками вдома дружині. Брати няню і йти працювати відразу на роботу, тому що на няню потрібно заробляти. І витрати на няню, ну теж зрозуміло, всі навпіл.

– Я не знаю, як ти думаєш щодо цієї ситуації, але моя думка така, що на такого чоловіка не варто і час витрачати, з ним хорошого майбутнього ти не побачиш. А заміж виходити і тим паче. Він залишить в декреті тебе відразу, ще й без копійки сидітимеш. Краще одній жити, ніж з таким чоловіком. Або з подружкою з якоюсь квартиру орендувати, щоб не багато було платити одній, так, все навпіл. А заміж не для такого життя виходять. Сім’я – це зовсім інше. Підтримка насамперед – в хорошому і в поганому бути разом, з недобрим чоловіком тобі жити краще не стане.

– Ось, я так і сказала вчора своєму майбутньому нареченому. А він сказав, що я надто переймаюся грошовими питаннями і це в житті не головне. Весь, каже, цивілізований світ так живе. Дружина теж має працювати, як і чоловік. А ти, каже, хочеш сісти собі і спокійно сидіти вдома?

Мені прикро за Олену, щиро кажучи, але вона вирішила все ж виходити заміж за Олега, вони з ним помирилися і вона тепер і сама розділяє його думку, хоч він і жадібна людина.

Але Олені зараз вже 37 років, а вона ще не заміжня, в її подруг скоро онуки будуть, а вона досі одна.

Не хоче бути самотньою, хоче мати діток.

Але хіба правильно жити з такою людиною лише заради того, щоб бути заміжній?

Хіба Олена правильно робить?

КІНЕЦЬ.