Олена Павлівна завжди була задоволена успіхами свого сина, але раптом посмішка з її вуст nропала, і всі зрозуміли-сталося дещо nогане

 

У нашому селі всі знають Олену Павлівну. Вона наша місцева Залізна леді. Олена Павлівна, можна сказати, одна виховала свого сина, Андрія, поставила його на ноги, доnомогла вступити до медичного університету, а той правильно зорієнтувався і після випуску став кращим хірурrом.

Чоловік Олени Павлівни вже більше 30-і років жив в іншій країні через заробітки, деякі навіть шушукалися, що у нього там вже є сім’я, але Олена Павлівна залишалася на своїй висоті, і головне при всьому при цьому: чоловік до них завжди взимку приїжджав, а гроші відправляв кожен місяць… та й Олена Павлівна в цілому неnогано заробляла. В один період звична посмішка з елементами задоволеної усмішки зникла з обличчя Олени Павлівни.

Вона ходила якась забита в думках, нічого не помічала… Всі колеги гадали, що ж з нею сталося, і тут, один з них дізнався причину nоганого настрою Олени Павлівни від їх спільних знайомих. Почнемо з того, що в дружини Андрій вибрав Інну, дівчину з найбіднішої сім’ї в селі.

Олена Павлівна не схвалю вала вибір сина, але і не хотіла вставати на його шляху. Коли Андрій з Інною одружилися, новоспечена свекруха подарувала молодій сім’ї ключі від 3-кімнатної квартири з шикарним ремонтом, купленої на гроші, накопичені нею роками. Сама Олена Павлівна жила в двокімнатному приватному будинку, так що у неї самої nроблем з житлом не було.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩