Олена йшла на побачення з Борей і знала, що це не до добра. Але такого повороту подій вона не могла передбачити

 

Олена спускалася до Бориса, настрій у неї був безрадісний. Він подзвонив їй в обідню перерву і повідомив, що їм потрібно серйозно поговорити. Ця розмова назрівала давно, вона не очікувала від неї нічого хорошого. Олена і Борис зустрічалися вже півроку, останнім часом Олена була впевнена, що Борис від неї щось приховує.

Це б пояснило, чому вони зустрічаються виключно у Олени вдома, чому він відхиляє постійні, незрозумілі дзвінки в її присутністі. Жінка розмірковувала про те, що роз лучиться з Борисом, якщо виявиться, що він одружений. Їй вже 30 років, і вона не планувала відносини з одруженим чоловіком. Вона хотіла стабільності і заміж. Коли вона до нього сіла в машину, він чмокнув її в щічку. — Лена, тебе напевно дивує, що ми зустрічаємося виключно у тебе, — почав Борис, — я говорив тобі, що роз лучився кілька років тому.

Напевно, ти стала сумніватися в моїх словах. Справді я тобі не брехав, просто не всю правду сказав. Від першого шлюбу у мене є дочка, яку kолишня дружина залишила мені. Їй зараз 8 років. У мене ще мама живе. Вона мені з дитиною доnомагає. Я ж постійно на роботі, а тепер ще й з тобою зустрічаюся. Хтось пови нен за нею стежити.

— Чому ти мені відразу не сказав? — У нас тільки починалися стосунkи. Я не знав, чи переросте це в щось серйозне, тому відклав цю розмову. Потім зараз баrатьох лякають чужі діти. Олена була не проти дитини. Борис запропонував їй поїхати до нього і познайомитися з його дочкою і мамою. Олена погодилася. Дівчинка і його мати справили на неї позитивне враження. Вона виявилася кмітливою дівчинкою. Потім Борис запропонував їй з’їхатися, а точніше переїхати до нього.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩