Оксана Почула Дзвінок, Сонна Пішла До Корuдора. Коли Відчuнuла Двері, Вона Ахнула. На Порозі Стояла Мати – З Двома Велuчезнuмu Сумкамu. На Шум Із Спальні Вийшов Чоловік Оксани.

 

Ранній візит матері потривожив ідилію вихідного дня. — Мамо, а ти чого це нас відвідати вирішила? — А що?! Не можу побачити рідну дочку та онуків? — Мама! Тихіше ти, діти ж сплять! Наталя обурено пирхнула. – А чого вони сплять! — Вона показала пальцем на настінний годинник, — Вже вісім годин! Бабуся прийшла, а вони сплять?

Через шум, який жінка розвела, діти прокинулися і по черзі вийшли в коридор, подивитися, що їх розбудило. Дмитро, глянувши на тещу, махнув рукою та пішов одягатися. Було ясно, що всі плани нанівець. Пізніше Оксана приготувала сніданок, усі разом поснідали. Загалом вони планували на дачу з’їхати, але через несподіваний візит довелося перенести плани на наступний тиждень. Тому, поївши, всі вирушили у своїх справах.

Старший син Михайло пішов гуляти із друзями, а середня дочка вирушила до сусідської дівчинки уроки разом вчити. Дмитро одягнув молодшого сина і вирушив із ним у зоопарк. Давно обіцяв його зводити туди. Подивившись на це, Наталя несподівано похвалила Оксану: — Добре про тебе все влаштовано, всі чимось зайняті. У Маші дітлахи не такі, дуже пустотливі. Із ними важко. Маша – молодша сестра Оксани та улюблениця матері.

Оксана мовчки допивала каву, чекаючи, коли мати перейде до справжньої причини свого візиту. Вона ніколи не відвідувала просто так. З онуками сестри поралася, грошима сестрі допомагала, а ось Оксані ніяк не доnомагала. — Маша з чоловіком вирішили таки взяти іnотеку. Скільки можна по орендованих квартирах бігати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩