Одного вечора, nеред виnискою, він прийшов nровідати Анну і дітей. М едсестра йому нічого не сказала — відразу повела до ліkаря. Там повідомили новину: Ганна наnисала відмову

Літнім ранком Коля біг купатися на річку. Сьогодні вони домовилися з Ганною зустрітися, і разом скупатися у прохолодній воді. Адже на дворі жарко. Вранці людей на річці майже немає. Тому вони з Ганною можуть сміливо купатися, гратися у воді. Батьки Колі і Ганни не хочуть, щоб їхні діти спілкувалися, тому доводиться ховатися, щоб не лаяли.

Ворожнеча між ними давня. Багато років тому обидві родини захотіли побудувати собі будинки. І треба ж так, що сподобалася одна і та ж ділянка. Ніхто не хотів поступатися, справа дійшла до суду. Землю ту через суд віддали батькам Колі. З тих пір сім’ї не спілкуються між собою.Треба ж такому статися, що їхні діти полюбили один одного.

Звичайно, жодна сім’я не дозволяє зустрічатися дітям. Але любов не подолати. 17-річні Коля і Ганна не слухали батьків. Чим більше забороняли, тим більше молоді закохувалися одне в одного. Тим більше школу в цьому році закінчили, і вчитися вирішили їхати разом, не кажучи батькам. Щось придумають Зараз насолоджувалися теплим літом, і відчуттям того, що юність іде, а попереду доросле життя.

Поїхали вони в місто разом, трохи раніше, ніж студенти їдуть на навчання. Адже потім батьки не дозволять їхати їм разом. Можна сказати — втекли з дому. Батьки обох дітей кинулися шукати їх, не забувши при цьому знову посваритися, але марно. Коля і Ганна знали, що їх будуть шукати, тому поїхали в інше місто, якнайдалі від будинку.Минув рік; молоді люди не з’являлися вдома, іноді телефонували. Батьки змирилися з їх вибором, але миритися не збиралися.

Пройшли чутки, що до дітей їздили батьки Ганни. Коля дзвонив не часто, тому дізнатися щось про цю новину було не просто. Незабаром знову новина: батьки Ганни продали свій будинок і поїхали в невідомому напрямку.Пройшов ще один рік. Якось увечері, коли батьки Колі сіли вечеряти, до їхнього будинку під’їхало таксі. З машини вийшов Коля і дістав із заднього сидіння дві колиски. Зайшов, запитав: » Мама, тато, приймете? »

Мама прокинулася першою, взяла одну колиску, і, ведучи за собою Колю, пішла до будинку. Хлопець сказав, що це його діти — Антон і Аліна. Їм один місяць від народження.Коли діток поклали спати, син почав розповідь.Вони з Ганною жили добре. Вона пішла вчитися, а Коля влаштувався на роботу. Адже грошей не було, а сім’ю требазабезпечувати. Через рік їх спільного життя Анна завагітніла. Вирішили одружитися, просто розписатися.

Дівчина таємно від Колі подзвонила своїм батькам і сказала адресу, де жили. Як потім пояснила, дуже скучила за ним. Вони не забарилися приїхати.З тих пір життя не стало. Анну налаштовували проти Колі, вчили, як з ним поводитися, щоб тримати в кулаці, як вони говорили. Коли прийшов час народжувати, вони весь час крутилися біля пологового будинку.

Одного вечора, перед випискою, він прийшов провідати Ганну і дітей. Медсестра йому нічого не сказала, провела до лікаря. Там повідомили: Ганна написала відмову від дітей, і пішла з пологового будинку в той же день. Коля поспішив додому, але ні Ганни, ні її речей там вже не було.

Чимало часу і нервів витратив молодий тато, щоб забрати дітей. І ось він удома. Якщо дозволите, сказав, » буду жити з вами ».Молодий тато справляється з дітьми, хоча йому важко, але не скаржиться. Батьки допомагають, онуки радують.

КІНЕЦЬ.