Одного разу з сином rуляти пішов чоловік. Я, приблизно через десять хвилин, вийшла в магазин і побачила, що вони з братом вантажать коляску в таксі. Я підійшла і почала з’ясовувати, що відбувається.

 

У моєї мами є брат. У тата теж. І у мене є брат. Всі прекрасно спілкуються один з одним, дружать, допомагають і всі питання вирішуються мирним шляхом. Навіть питання спадщини. Негласно, в нашій великій родині існує правило, якщо батьки живуть з кимось із своїх дітей, тому і залишиться житло. Це, як я вважаю, правильно і логічно.Але я вийшла заміж і потрапила в сім’ю, де так не вважають.

Я живу з чоловіком та свекрухою в її квартирі. У брата чоловіка є своє житло, яке вони з дружиною взяли в іпотеку. Зрозуміло, що їм і з одного боку, і з іншого батьки допомогли на перший внесок і інші платежі. Але брат прописаний в квартирі, де живемо ми. І не приховує, що після того, як не стане мами планує її ділити. Те, де ми будемо в подальшому жити, його не цікавить. Але я не хочу втручатися в ці суперечки.

Я з іншого міста. Прописана була у батьків, поки не з’явився син. Дитину треба прописувати там, де ми живемо, щоб не мати проблем з поліклініками, садками і школами. Чоловік підняв питання, що треба прописати і мене. Ось тут-то все почалося.Мене почали звинувачувати у всіх гріхах.

Що я вийшла заміж заради житла і дитина не від чоловіка. Спочатку ми не сприймали це серйозно. Але я почала помічати, що чоловік став дивно реагувати на це. Десь підтакує, десь мукає незрозуміле щось, мене не захищає, а ховає очі. А потім зовсім зірвався і почав мені дорікати, що занадто швидко я переїхала до нього жити. Не хотіла я приховати свій гріх? Сперечалися ми практично щодня.

Одного разу з сином гуляти пішов чоловік. Я, приблизно через десять хвилин вийшла в магазин і побачила, що вони з братом вантажать коляску в таксі. Я підійшла і почала з’ясовувати, що відбувається. Після того, як від мене полетів шквал емоцій, чоловік зізнався, що вони збиралися в клініку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩