Одноrо разу я вирішила відвідати сина і невістка nриrостила мене своїм супом. Такого поrаноrо дня у мене ще не було.

 

У мене сестра. Вона відмінна господиня. Вміло веде господарство, у неї в будинку завжди чисто, затишно. Завжди смачно пахне. Вона добре готує, пече. До чаю у неї завжди є свіже печиво, пироги. І характер у неї хороший. Чоловік дуже любив її; на жаль, його зараз немає в живих.

Вона виховала прекрасного сина. Після школи син вступив на юридичний факультет. Рік тому той сказав, що у нього є дівчина, і він збирається одружитися з нею. Моя сестра була дуже рада, її щастю не було меж. Потім син познайомив її зі своєю обраницею.

Дівчина не сподобалася матері, але вона нічого не сказала синові, мовляв, це він буде жити з нею. Після весілля молоді стали жити окремо. Моя сестра-спокійна врівноважена людина. Вона не лізла з порадами. У перші два три місяці все було нормально. Одного разу син прийшов до неї і став скаржитися, що дружина нічого не вміє робити.

Вчора мені подзвонила сестра і сказала, що син знову приїхав до неї голодний. Їй шкода хлопця. Одного разу моя сестра вирішила відвідати сина. Невістка пригостила її супом, потім два дні вона не виходила з тy_aлету. Вона накидала в каструлю все, що є в холодильнику:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩