Одноrо разу я вирішила відвідати сина і невістка nриrостила мене своїм супом. Такого поrаноrо дня у мене ще не було.

У мене сестра. Вона відмінна господиня. Вміло веде господарство, у неї в будинку завжди чисто, затишно. Завжди смачно пахне. Вона добре готує, пече. До чаю у неї завжди є свіже печиво, пироги. І характер у неї хороший. Чоловік дуже любив її; на жаль, його зараз немає в живих.

Вона виховала прекрасного сина. Після школи син вступив на юридичний факультет. Рік тому той сказав, що у нього є дівчина, і він збирається одружитися з нею. Моя сестра була дуже рада, її щастю не було меж. Потім син познайомив її зі своєю обраницею.

Дівчина не сподобалася матері, але вона нічого не сказала синові, мовляв, це він буде жити з нею. Після весілля молоді стали жити окремо. Моя сестра-спокійна врівноважена людина. Вона не лізла з порадами. У перші два три місяці все було нормально. Одного разу син прийшов до неї і став скаржитися, що дружина нічого не вміє робити.

Вчора мені подзвонила сестра і сказала, що син знову приїхав до неї голодний. Їй шкода хлопця. Одного разу моя сестра вирішила відвідати сина. Невістка пригостила її супом, потім два дні вона не виходила з тy_aлету. Вона накидала в каструлю все, що є в холодильнику:

гречку, тушонку, гриби, локшину. Потім посмажила курку, але і вона була сирою, аж з kp_օв’ю. І тепер син приходить до неї кожен день. Сестра каже, що намагалася навчити її готувати, але у відповідь почула, що та не потребує допомоги, сама класно готує, і додала, що чоловік в захваті від її страв.

Моя сестра-некօнфліктна людина, вона не стала з нею сперечатися. Їй не важко годувати сина. А що буде потім, коли у них будуть діти? Моя сестра знайшла вихід: вона купує продукти і йде до них, мовляв у неї вимкнули газ. І це спрацювало. Тепер невістка сама її кличе до себе варити борщ. Ось яка розумна моя сестра.

Джерело